NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Profil společnosti NutriAcademy s.r.o.

Vážení návštěvníci webu NutriAcademy,

velice nás těší, že jste navštívili stránky společnosti NutriAcademy, s.r.o., tedy Akademie výživy a sportu®. NutriAcademy, s.r.o. je prestižní vzdělávací společnost působící v oboru lidské výživy a life style. Naše vzdělávací Akademie je nejlepší v oboru v České republice, expandujeme také do zahraničí a školíme i v angličtině a němčině. Naším cílem je vzdělávat a vychovávat poradce, kteří budou poskytovat své služby na profesionální úrovni.

V základním rekvalifikačním kurzu Poradce pro výživu, jakož i ve všech našich dalších rekvalifikačních a nástavbových kurzech, klademe velký důraz na praktickou část výuky, kterou vedou odborníci z řad vysokoškolských pedagogů a profesionálních poradců a koučů s dlouholetou praxí. Po základním kurzu Poradce pro výživu (představte si, že je to něco jako základní výživářská škola), velmi doporučujeme rekvalifikaci Life style kouč (výživářská střední škola), kde se pracuje nejenom s výživou, ale také s lidskou psychikou, která zdravý životní styl, hubnutí a život vůbec vždy nutně doprovází. Dále také nabízíme rekvalifikaci Lektor zdravého životního stylu . Jsme vzdělávací společnost s nejširší nabídkou oborového akreditovaného nutri a life style studia v republice. Proto jsme se přihlásili k dodržování pravidel vzdělávání a služeb v celé EU, za což nám byl udělen certifikát kvality ISO 9001. Tento EU certifikát kvality byl udělen nejenom pro vzdělávání na špičkové úrovni, ale také pro vlastní portfolio produktů a služeb pro zdravý životní styl s názvem Nutrirestart, jejich autorkou je ředitelka naší společnosti, Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA.

Naší předností je lidský přístup, maximum praxe vysoká odbornost, tradice v oboru (školíme již 10 let), vlastní publikační činnost a moderní přístup. Díky tomu, že se školíme v zahraničí a sledujeme moderní výživářské i diagnostické trendy, jsme velmi inovativní. Učíme lidi dělat si svůj názor a být originálem.

Naším mottem je: 

Buď výživovým poradcem především sám sobě!

Kurzy jsou proto vhodné také pro všechny, kteří se tímto oborem nechtějí přímo živit, ale chtějí vědět, co nakupovat, jak vařit, chtějí si umět sami bez pomoci odborníka sestavit základní plán příjmu důležitých potravin a vlastní jídelníček nebo dobře prakticky poradit své rodině, přátelům a známým.

Konzultační hodiny

Rádi se Vám budeme věnovat v úředích hodinách - každý všední den od 9.00 do 13.00 na tel.: 775 785 219. Osobní konzultace jsou možné po předchozí domluvě.

Kontaktní informace naleznete zde.


Ceník konzultací

3000,- Kč / hodina + DPH pro externí klienty
1500,- Kč / hodina + DPH pro naše absolventy

Naši studenti mají po celou dobu studia rekvalifikačních kurzů konzultace zahrnuty již v ceně kurzů, pokud se obsahově týkají školených témat.


Odborné profily lektorů NutriAcademy

Ing. Radka Burdychová, Ph.D

Ing. Zita Viková

Bc. Tereza Vilčková

Ing. Vítězslav Frank, Ph.D.

Michaela Šandová

 

 Obchodní partneři

Seznam našich obchodních partnerů najdete zde