NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

On-line přihláška

Po vyplnění on-line přihlášky, tj. formuláře viz. níže, obdržíte ihned automatickou odpověď s pokyny k platbě. Pro profesní rekvalifikační kurzy platíte zálohu ve výši 7000,-  a je nutné ji uhradit do 5ti dnů po přihlášení. Tato přihláška je závazná!!! Pro jednodenní nástavbové kurzy a laboratorní akademii platíte po přihlášení plnou výši kurzovného (viz. ceník u jednotlivých kurzů), kurzovné je opět splatné do 5 dnů po přihlášení. Vaše osobní údaje uchováváme v souladu s GDPR, slouží pouze pro zpracování administrativních podkladů souvisejících s podmínkami akreditace MŠMT a s organizací našich kurzů, pro komunikaci s posluchači kurzů a pro vystavení Osvědčení a Certifikátů.

Žádáte-li proplacení kurzovného Úřadem práce, tuto přihlášku prosím vyplňte pouze v případě, máte-li rekvalifikaci schválenu nebo pokud si kurz i v případě neschválení ÚP budete hradit sami. Důrazně upozorňujeme všechny žadatele přes ÚP, že je nutné, i v případě schválení kurzu ÚP, zaplatit si kurzovné v plné výši ještě před nástupem na kurz. Po úspěšném absolvování kurzu peníze v případě proplacení ÚP vracíme. Na toto neposkytujeme výjimky.

Postup pro účastníky, kteří se pokusí získat proplacení kurzu Úřadem práce:

1. ÚP proplácí pouze rekvalifikační kurzy, tedy z naší nabídky kurzy Poradce pro výživu, Life style Kouč, Lektor, Podnikání v nutričním poradenství nebo Výroba potravin. Prostudujte si prosím na našich stránkách aktuální termíny těchto kurzů. Žádost můžete podat kdykoli, nejpozději však 30 dnů před zahájením kurzu. Nečekejte prosím s žádostí na poslední chvíli, riskujete tak volné místo v kurzu. Žádosti zpracováváme obvykle do 3 pracovních dnů.

2. Proplacení kurzu můžete získat i v případě, že jste na mateřské nebo chodíte do zaměstnání (a je reálná šance, že už svou profesi nebudete moci dlouho vykonávat nebo že o zaměstnání přijdete). Každý ÚP posuzuje žádosti individuálně.

3. Ještě předtím, než nás budete kontaktovat, zajděte si nebo zavolejte na ÚP a zeptejte se, zda by vám mohli náš kurz proplatit. Patří do tzv. zvolených rekvalifikací, takže máte právo si jej vybrat podle svého uvážení. Pracovníci ÚP vám sdělí, zda je vůbec vhodné o kurz ve vašem případě žádat (např. musíte spadat do určité cílové skupiny, určitého věku, posuzuje se nezaměstnanost ve vašem regionu, to jak dlouho jste na mateřské, jak dlouho jste v evidenci ÚP, zda můžete přijít o práci apod.). Pokud vám dá ÚP "zelenou" dá vám pro nás i velmi důležitý dokument - formulář C.

3. Napište nám na info@nutriacademy.cz o jaký konkrétně kurz máte zájem: Název kurzu, termín, město kde se chcete školit (musí být vypsány konkrétní termíny, pokud je na našich stránkách nenajdete, nemůžete podat žádost nebo musíte pro své studium zvolit jiné město, pravidelně školíme v Brně a v Praze, ale v menších městech třeba jen jednou ročně). Do mailu ve vlastním zájmu vždy uvádějte svoje celé jméno, adresu a telefon (pro rychlejší komunikaci). Dále prosím uveďte jméno kontaktní osoby, se kterou na ÚP komunikujete a která bude posuzovat vaši žádost a adresu příslušného Úřadu práce. My se postaráme o to, aby veškeré potřebné dokumenty byly na váš ÚP doručeny včas a v pořádku.

4. Počkejte, až vám ÚP váš kurz schválí a ihned nás kontaktujte mailem či telefonicky. Potvrdíme vám vaše zařazení do kurzu. Kontaktujte nás prosím i v případě, že vám rekvalifikaci neschválí, abychom věděli, že s vámi nemáme počítat. Kontaktní email: info@nutriacademy.cz, kontaktní telefon: 775 785 219 pouze v úředních hodinách všední den 9.00 - 12.00.

5. Při schválení kurzu je vaší povinností ihned nám zaplatit kurzovné v plné výši a kurz dokončit v řádném termínu. Vyplněním on-line přihlášky se k tomuto osobně zavazujete. Pokud byste kurz z jakéhokoli důvodu nedokončili, nechodili na výuku nebo neplnili úkoly, ÚP Vám jej neproplatí. V tomto smyslu budete i na ÚP podepisovat příslušné čestné prohlášení. U nás je to závazné vyplnění on-line přihlášky - formuláře viz níže a zaplacení kurzovného. Pokud dojde z vaší strany k úspěšnému absolvování kurzu a ÚP nám jej za vás proplatí, Vaše peníze Vám vrátíme (povinností ÚP je proplatit kurz rekvalifikačnímu zařízení, ne přímo osobě, která kurz absolvuje). Děkujeme za pochopení.

6. Po skončení kurzu za vás vše administrativně vyřídíme, pošleme na ÚP kopii vašeho Osvědčení a čekáme na proplacení vašeho kurzu. Vy se budete muset dostavit na ÚP na kontrolní návštěvu - ta je obvykle na pozvání. ÚP proplatí, my dostáváme peníze na účet a převádíme je obratem Vám. A je to:)
 Doplnění pokynů pro platby pro společnost NutriAcademy, s.r.o.:
FIO, a.s.
Bank Address: Millennium Plaza, V Celnici 10, 117 21 Praha 1, Czech Republic
Číslo účtu/ Account Number: 4978819001/2010
IBAN: CZ4320100000004978819001

SWIFT: FIOBCZPPXXX

Beneficiary: NutriAcademy, s.r.o.
Adress: U Krčské vodárny 949/49, 140 00 Praha 4 - Krč, Czech Republic
 

 

 


Osobní a kontaktní údaje:

Jméno:
  *
Příjmení:
  *
Titul:
Datum narození:
  *
Místo narození:
  *

Adresa bydliště:

Ulice, číslo domu:
  *
Město:
  *
PSČ:
  *
Telefon:
  *
E-mail:
  *

Fakturační údaje:

Firma:
Pokud je fakturační adresa stejná jako adresa trvalého bydliště, tak ji nevyplňujte.

Ulice, číslo domu:
Město:
PSČ:

Údaje o kurzu:

Kurz:
  *


Poznámky:


  Souhlasím se zpracováním dat a se Smluvními podmínkami kurzu a beru na vědomí Zásady zpracování osobních údajů. *