Kurzy vaření, zdravý životní styl, gastronomie, vaření, nákupy, potraviny, pohyb, cvičení, hubnutí,
vzdělávání, kurzy, osobní růst, koučink

Lifestyle Academy - Buď fit s NutriAcademy
Lifestyle Academy - výživa, pohyb, vzdělání

Lifestyle Academy Buď fit s NutriAcademy


Pokud se již rozhodneme věnovat se zdravému životnímu stylu, většina lidí neví jak vlastně začít. Špatným pojetím zdravého životního stylu si můžeme přivodit leckterou újmu na zdraví, vždyť nesprávnou stravou a nesprávným pohybem si již ublížil nejeden z nás!

V knihkupectvích a na internetu se to jen hemží zaručenými dietami a cvičebními programy, ústní lidová slovesnost je v ČR také hojně rozšířena – ale to je špatně!
Většina knih podává zkreslené informace, je špatně přeložena či pochopena ze zahraniční původní literatury, informace jsou poskytovány a předávány nekvalifikovanými lidmi s nulovým vzděláním v oboru bez praxe apod.
Buď fit s NutriAcademy
Sousedky a kamarádky si radí zaručené diety a detoxikační postupy, které na ně "zabraly", to vše bez jakéhokoli respektu k individualitě a typologii člověka, bez základních znalostí složení potravin a jejich účinku.


V rámci Lifestyle Academy, projektu společnosti NutriAcademy, s.r.o., vám nabízíme ucelený systém nástavbových kurzů, vzdělávacích programů a služeb pro ty z vás, kteří chtějí k oblasti zdravého životního stylu, stravování, pohybových aktivit apod. přistupit zodpovědně a poctivě, pochopit základní principy, získat potřebné informace i postupy, jak prakticky tyto informace použít v každodenním životě a v konkrétních případech a využít zkušenosti odborníků, kteří v těchto oblastech dlouhodobě působí a mají za sebou řadu pozitivních výsledků.

-

Lifestyle Academy    © 2011 NutriAcademy s.r.o. - Akademie výživy a sportu®    Web: www.NutriAcademy.cz    E-mail: info@nutriacademy.cz    odkazy    bannery