Kurzy vaření, zdravý životní styl, gastronomie, vaření, nákupy, potraviny, pohyb, cvičení, hubnutí,
vzdělávání, kurzy, osobní růst, koučink

Lifestyle Academy - Buď fit s NutriAcademy
Lifestyle Academy - výživa, pohyb, vzdělání

O nás

-

Vážení návštěvníci,
vítejte na stránkách společnosti NutriAcademy, s.r.o., tedy Nutriční Akademie.

NutriAcademy, s.r.o. je prestižní vzdělávací společnost v oboru potravin a lidské výživy. Naše škola je nejlepší v oboru v České republice, expandujeme i do zahraničí a školíme i v angličtině a němčině. Našim cílem je vzdělávat a vychovávat poradce, kteří budou poskytovat poradenské služby na profesionální úrovni.

Projekt Lifestyle Akademie vznikl na žádost našich absolventů, kteří vyhledávají systém dalšího vzdělávání v oboru a také v oborech souvisejících. Lifestyle Akademie tvoří ucelený systém dalšího vzdělávání.

Stejně jako v základních kurzech Poradce pro výživu (www.nutriacademy.cz) a v systému nástavbových kurzů Nutriční Akademie, vás budou školit pouze profesionální lektoři s dlouholetou praxí v oboru. Opět klademe důraz především na praktickou stránku výuky, která je podpořena vysoce kvalitními pedagogicky zpracovanými výukovými materiály.

Kurzy Lifestyle Akademie jsou vhodné pro širokou laickou veřejnost i kvalifikované odborníky.

zpět na úvodní stránku

Lifestyle Academy    © 2011 NutriAcademy s.r.o. - Akademie výživy a sportu®    Web: www.NutriAcademy.cz    E-mail: info@nutriacademy.cz    odkazy    bannery