Kurzy vaření, zdravý životní styl, gastronomie, vaření, nákupy, potraviny, pohyb, cvičení, hubnutí,
vzdělávání, kurzy, osobní růst, koučink

Lifestyle Academy - Buď fit s NutriAcademy
Lifestyle Academy - výživa, pohyb, vzdělání

Biorezonance – alternativní metoda

-

Člověk je součástí přírody a měl by se řídit přírodními zákony. Jedině to je cesta k zachování pevného fyzického a psychického zdraví.

Pro každého z nás by mělo být cílem nejen dosažení materiálního bohatství, ale také duševního. Žijeme v západním světě, který na první místo staví materiálno, řídíme se jasně definovanými zákony fyziky, matematiky a biologie. Podíváme-li se na naši stravu z tohoto západního pohledu, omezujeme se na obsah živin, jejich správným poměrem a doporučenými denními dávkami. Po celý rok máme k dispozici stejnou stravu, která velmi často ani nepochází z klimatického pásma, ve kterém žijeme, a která navíc prošla řadou úprav a modifikací. Podle východního, spíše duchovního pojetí stravy, prochází příroda naším tělem právě prostřednictvím jídla. Naše trávicí pochody jsou dle tohoto pojetí synchronizovány s biorytmy přírody.

Podle tradiční čínské medicíny by chronická nemoc neměla vůbec existovat. Chronická je totiž proto, že západní medicína neumí najít její příčinu a léčí jen důsledek. Většina nemocí, jako jsou alergie, kožní problémy, bolesti hlavy a chronické migrény, chronické zácpy apod., se v západním světě léčí pomocí léků, které sice potlačují příznaky onemocnění, ale pravou příčinu onemocnění žádnými dostupnými diagnostickými metodami najít nedokážeme. Jinak je to u čínské medicíny (TČM), jež má ve srovnání se západní úspěchy právě v řešení chronických problémů. V pozadí těchto onemocnění totiž často vězí energetická nerovnováha.

Qi (čchi) je čínský termín, který se používá k popisu různých typů energií v našem těle. Je to velmi jemná vibrace, kterou můžeme cítit, ale jen těžko ji můžeme uchopit, vidět nebo změřit. Přesto je životně důležitá a bez ní by lidé nemohli vůbec existovat. Pro udržení zdraví jedince je důležité, aby byla energie v celém těle v rovnováze, aby volně proudila a správně se přeměňovala. Každý orgán a každá buňka v našem těle mají svoji energii. Pokud se naruší jejich rovnováha,vznikne zdravotní problém. Zdravotní problém zde tedy chápeme jako rozladění životní energie čchi.
Podle tradiční čínské medicíny má každý organismus samoléčící schopnosti, které je třeba aktivovat. Jen je třeba přijít na to, kde a co je třeba doplnit.

Biorezonance je moderní metoda, založená právě na principech TČM. Na základě spojení několik tisíciletí starých poznatků čínských mistrů a nejmodernějších počítačových technologií je biorezonanční přístroj schopen vyhodnotit celkový energetický stav organismu stejně jako hladinu energie v jednotlivých orgánech. V naprosté většině případů dokážeme klienta dovést do stavu energetické rovnováhy a vyladit jeho zdraví.
S pomocí biorezonančních přístrojů jsme schopni testovat i snášenlivost základních druhů potravin, potravních doplňků, kosmetiky atd. a doporučit optimalizaci jídelníčku.

Na biorezonančním přístroji položíte ruku na destičku přístroje a na obrazovce počítače se postupně ukáže výsledek měření – přístroj průběžně vyhodnocuje energetický stav orgánů a orgánových systémů.
V programu počítače je totiž, zjednodušeně řečeno, uložený ideál zdravého člověka a každá odchylka od tohoto ideálu se během měření ukáže. Přístroj umí naměřenou odchylku upravit a "opravenou" vrátit zpět do těla, čímž postupně vyrovnáme jakoukoli energetickou nerovnováhu.
Tímto zařízením samozřejmě nenabízíme zázračné uzdravení, ale jsme schopni ukázat cestu, která vede ke zdraví. Životní energie se vrátí do normálu a tělo se postupně začne uzdravovat.


Kde se objednat?

Biorezonanční centrum Náchod, Českoskalická 1836, tel. 602 862 108 nebo 491 420 383

(ordinujeme i v Praze, Brně, Olomouci a v Opavě – nutná domluva předem)

-

zpět na úvodní stránku

Lifestyle Academy    © 2011 NutriAcademy s.r.o. - Akademie výživy a sportu®    Web: www.NutriAcademy.cz    E-mail: info@nutriacademy.cz    odkazy    bannery