NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

On-line Kurz Výživářská praxe

Tento kurz je určen pro absolventy profesního kurzu Poradce pro výživu. Předpokládá se, že studující má za sebou primární teoretické znalosti v oblasti výživy, potravin a sestavování jídelníčků (nemusí být u společnosti NutriAcademy). 

Tento kurz je pojat jako opakující a prohlubující kurz, jako nástavbové studium na již získané základní znalosti (znalosti ze základního kurzu Poradce pro výživu). Je vhodný pro začátečníky - výživáře, čerstvé absolventy, kteří nejsou ještě dostatečně sebevědomí, aby si troufli tvořit stravovací plány, ale je také vhodný pro aktivní výživáře, kteří potřebují prohloubit praxi a věnovat se specifickým případům. Kurz je možno pojmout i jako procvičování znalostí v případě, že jste si kurz dělali již kdysi dávno, ale nyní nastal čas se tomuto oboru začít aktivně věnovat. Kurz můžete pojmout také jako přípravu k  Autorizované státní zkoušce před zkušební komisí společnosti NutriAcademy,s.r.o., jejímž absolvováním získáváte v ČR zatím nejvyšší standard vzdělání v oboru výživového poradenství. Ke zkoušce pořádáme praktický seminář, kdy se vidíme fyzicky - ale pokud nemáte čas nebo se vám nechce cestovat, může být pro vás tento kurz vhodnou alternativou.

Pozor - základní aktivita v kurzu je na studujícím - co se zeptá, co chce procvičit - to je procvičeno a zopakováno. Proto, nemáte-li klienty nebo nechcete aktivně procvičovat na reálných případech z okolí, je pro vás kurz zcela zbytečný. Pasivitou se ještě nikdo nic nenaučil.

Ve FB studijní skupině nejsou příklady z praxe mazány - máte tedy možnost historicky se podívat na to, co kdo řešil. Je zde řešena výživa obézních, stravování na směnách, půsty, detoxy. Přístup do skupiny máte po dobu 2 měsíců.

Cena:

4500,- Kč pro absolventy NutriAcademy: v ceně jsou zahrnuty on-line materiály, konzultace, telefonáty

6000,- Kč pro všechny ostatní, kteří mají kurz Poradce pro výživu u jiné společnosti: v ceně jsou zahrnuty on-line materiály, konzultace, telefonáty

(autorizovaná státní zkouška se hradí zvlášť, + 8000,- kč)

 

Proč zvolit kurz Výživářská praxe on-line?

Pokud dělám praxi, stále něco řeším - taky to znáte? A nemáte supervizora, se kterým byste to probrali? Někoho, kdo má tyhle kroky už za sebou, kdo má nadhled a ví, do čeho investovat energii a do čeho ne? Ne? Tak už máte:) Kromě toho Vám:

  • odpadají náklady na cestování a ubytování a stresy s tím spojené
  • nevadí, když jste nemocní, nepřijdete o informace ani o výuku 
  • nemusíte řešit hlídání dětí či venčení psa a spoléhat se na někoho z rodiny
  • můžete studovat diskrétně a individuální rychlostí, v pohodlí svého domova
  • můžete studovat při jakémkoli časově náročném zaměstnání či na mateřské nebo v důchodu
  • můžete na sobě pracovat a připravovat se na novou profesi - zaměstnání, které vás bude bavit a ještě budete pomáhat lidem, a to bez vědomí současného zaměstnavatele, závistivého souseda, kolegy nebo nepřejícího člena rodiny
  • bez stresu ze zkoušek či ze sociálního kontaktu
  • kvalitní a příjemné vzdělání v oboru u renomované společnosti - největšího hráče na trhu nutričního vzdělávání v ČR
  • kdo ještě nemá žádný nutriční software pro tvorbu jídelníčků - pro tento kurz vám bude k dispozici nutriční software Fitlinie, který je již v ceně kurzu (omezená platnost pouze po standardní dobu studia).

 

Jak začít?

Třeba hned:) Stačí vyplnit on-line přihlášku na kurz Výživářská praxe on-line , uhradit cenu kurzu, a o všechno ostatní už se postaráme my. Pokud chcete zvýhodněnou cenu na kurz (4500,- Kč), je nutné doložit, že jste absolventy kurzu Poradce pro výživu u společnosti NutriAcademy (poslat email s potvrzením/certifikátem/osvědčením na info@nutriacademy.cz). Kurz začíná vždy k 1. v měsíci. Studium trvá 2 měsíce. Konzultace si domluvíme osobně.