NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

On-line Kurz Výživářská praxe

Tento kurz je určen pro absolventy profesního kurzu Poradce pro výživu. Předpokládá se, že studující má za sebou primární teoretické znalosti v oblasti výživy, potravin a sestavování jídelníčků (nemusí být u společnosti NutriAcademy). Tento kurz prohlubuje základní znalosti formou opakovacích cvičení a ukotvování získaných znalostí a procvičuje zejména praktickou tvorbu jídelníčků s konkrétními cílovými skupinami. Protože se studující neúčastní výuky fyzicky, komunikace probíhá emailem, telefonicky, v rámci FB skupiny (je tedy nutné mít založený FB) a přes Whatsapp. Lektoři s posluchači komunikují také formou živých vysílání - koučingových on-line vstupů. Studující si průběžně plní pokyny a samozřejmě má možnost učivo průběžně konzultovat. Kurz je tedy vhodný i pro konzultování stávajících potřeb v poradně nebo s klientelou. Po absolvování kurzu získáváte Certifikát.

Tento kurz je pojat jako opakující a prohlubující kurz, jako nástavbové studium na již získané základní znalosti (znalosti ze základního kurzu Poradce pro výživu). Je vhodný pro začátečníky - výživáře, čerstvé absolventy, kteří nejsou ještě dostatečně sebevědomí, aby si troufli tvořit stravovací plány, ale je také vhodný pro aktivní výživáře, kteří potřebují prohloubit praxi a věnovat se specifickým případům. Kurz je možno pojmout i jako procvičování znalostí v případě, že jste si kurz dělali již kdysi dávno, ale nyní nastal čas se tomuto oboru začít aktivně věnovat. Kurz můžete pojmout také jako přípravu k  Autorizované státní zkoušce před zkušební komisí společnosti NutriAcademy,s.r.o., jejímž absolvováním získáváte v ČR zatím nejvyšší standard vzdělání v oboru výživového poradenství. Ke zkoušce pořádáme praktický seminář, kdy se vidíme fyzicky - ale pokud nemáte čas nebo se vám nechce cestovat, může být pro vás tento kurz vhodnou alternativou.

Cena:

4000,- Kč pro absolventy NutriAcademy: v ceně jsou zahrnuty on-line materiály, výuková videa, konzultace, telefonáty, Certifikát (elektronicky)

6000,- Kč pro všechny ostatní, kteří mají kurz Poradce pro výživu u jiné společnosti: v ceně jsou zahrnuty on-line materiály, výuková videa, konzultace, telefonáty, Certifikát (elektronicky)

(autorizovaná státní zkouška se hradí zvlášť, + 6000,- kč)

 

Proč zvolit kurz Výživářská praxe on-line?

Pokud dělám praxi, stále něco řeším - taky to znáte? A nemáte supervizora, se kterým byste to probrali? Někoho, kdo má tyhle kroky už za sebou, kdo má nadhled a ví, do čeho investovat energii a do čeho ne? Ne? Tak už máte:) Kromě toho Vám:

  • odpadají náklady na cestování a ubytování a stresy s tím spojené
  • nevadí, když jste nemocní, nepřijdete o informace ani o výuku - po založení FB skupiny vám na ní materiály zůstanou, takže se k nim kdykoli můžete vracet, i po letech
  • nemusíte řešit hlídání dětí či venčení psa a spoléhat se na někoho z rodiny
  • můžete studovat diskrétně a individuální rychlostí, v pohodlí svého domova
  • můžete studovat při jakémkoli časově náročném zaměstnání či na mateřské nebo v důchodu
  • můžete na sobě pracovat a připravovat se na novou profesi - zaměstnání, které vás bude bavit a ještě budete pomáhat lidem, a to bez vědomí současného zaměstnavatele, závistivého souseda, kolegy nebo nepřejícího člena rodiny
  • bez stresu ze zkoušek či ze sociálního kontaktu
  • kvalitní a příjemné vzdělání v oboru u renomované společnosti - největšího hráče na trhu nutričního vzdělávání v ČR
  • kdo ještě nemá žádný nutriční software pro tvorbu jídelníčků - pro tento kurz vám bude k dispozici nutriční software Fitlinie, který je již v ceně kurzu (omezená platnost pouze po standardní dobu studia).

 

Jak začít?

Třeba hned:) Stačí vyplnit on-line přihlášku na kurz Výživářská praxe on-line , uhradit cenu kurzu, a o všechno ostatní už se postaráme my. Pokud chcete zvýhodněnou cenu na kurz (4000,- Kč), je nutné doložit, že jste absolventy kurzu Poradce pro výživu u společnosti NutriAcademy (poslat email s potvrzením/certifikátem/osvědčením na info@nutriacademy.cz). Přihlášky sbíráme vždy do 15.v měsíci a 15teho je uzavřeme. Pak připravíme podklady ke studiu, zkontaktujeme Vás a nastavíme si systém studia. Studium začíná vždy k 1.dni v měsíci a trvá 2 měsíce (končí vždy k poslednímu dni v měsíci následujícím po zahájení studia). Konzultace si domluvíme osobně.