NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

On-line Kurz Poradce pro výživu (100% on-line)

Tento kurz je teoreticky obsahově stejný jako náš standardní akreditovaný program kurzu Poradce pro výživu, ale studium je jinak pojato. Studující dostávají skripta, návod na průběžné teoretické studium a propracovaný systém úkolů. Protože se studující neúčastní výuky fyzicky, komunikace probíhá emailem, telefonicky, v rámci FB skupiny (je tedy nutné mít založený FB) a přes Whatsapp či ZOOM. Studující si průběžně plní pokyny a domácí úkoly a samozřejmě má možnost učivo průběžně konzultovat. Po absolvování kurzu získáváte Certifikát Poradce pro výživu.

Tento kurz může (ale nemusí) být ukončen Autorizovanou státní zkouškou před zkušební komisí autorizovanou ministerstvem zdravotnictví, jejímž absolvováním získáváte v ČR zatím nejvyšší standard vzdělání v oboru výživového poradenství. Autorizaci státní komisi udělilo Ministerstvo zdravotnictví a absolvováním státní zkoušky můžete třeba do budoucna čerpat na svoje služby finanční podporu zdravotních pojišťoven. Zkoušky nemusíte dělat, pokud si kurz děláte sami pro sebe, pro svůj osobní růst nebo jen tak pro radost.

On-line kurz Poradce pro výživu si může udělat naprosto každý člověk zajímající se o zdravý životní styl, výživu, pohyb a zdravou psychiku - prostě o péči o tělo i duši. A to bez ohledu na věk, vzdělání, sociální situaci, v klidu a pohodě vlastního domova. Odpadají vám tím tedy i náklady na cestování, ubytování a nemusíte se starat o to co na sebe, kde budete jíst, kdo pohlídá vaše děti či vyvenčí psa nebo komu se budete muset zpovídat z vašeho zájmu o svůj osobní růst. Anebo od koho se nakazíte nebo zda porušíte nařízení vlády.

Během kurzu se naučíte zmapovat chyby ve vašem současném jídelníčku, diagnostikovat výživový stav lidí, nastavit si nový jídelníček v souladu s cíli klienta, dozvíte se jaké potraviny nakupovat a jaké ne a že pojem zdravé nemusí vždycky znamenat dobré pro každého. Naučíme vás co jíst když chcete zhubnout nebo přibrat a která výživová cesta je pro vás ta pravá.

Po absolvování kurzu budete mít konečně jasno v mnoha otázkách, které hýbou internetem i rodinnými diskusemi. Je jen na vás, jak s informacemi naložíte ve svém životě.

A pokud v průběhu studia zjistíte, že byste chtěli i fyzické konzultace nebo rovnou praxi, není problém si je připlatit. Nabízíme vám možnost je uskutečnit v Praze, Náchodě, Brně nebo v Kroměříži za cenu 350 Kč/hodina. A pokud byste se rádi zúčastnili presenční výuky standardního kurzu Poradce pro výživu, máte také možnost -za cenu 1500 Kč/den.

Cena:

9 900,- Kč Kurz Poradce pro výživu 100% on-line: v ceně jsou zahrnuty skripta, výuková videa, konzultace, používání profesionálního nutričního software Fitlinie po celou dobu kurzu, zpětná vazba na tvorbu osobních výživových plánů (pořešíte sami sebe), pomoc s přípravou ke státní zkoušce, vzorové výživové plány, Certifikát.

5 000,- Kč Autorizovaná státní zkouška, včetně přípravného semináře a praktické přípravy tak, aby studující zkoušku bez obav zvládl. Autorizovanou zkoušku lze dělat pouze fyzicky, budete proto na ni muset přijet do Prahy, Brna, Kroměříže nebo Hradce Králové.

12 900,- Kč Zvýhodněný balíček: 100% on-line kurz Poradce pro výživu  + autorizovaná státní zkouška Výživový poradce (1 termín). Pokud se hlásíte na státní zkoušku v tomto zvýhodněném balíčku, již v přihlášce je nutné specifikovat termín zkoušky.

 

Jako BONUS ke studiu obdržíte navíc on-line knihu NutriRestart s návodem na 28ti denní detox program s recepty (autorem knihy je Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA, ředitelka společnosti NutriAcademy, s.r.o.) a presenční seminář Potravinové alergie a intolerance v hodnotě 2 000,- Kč (presenční semináře vypisujeme každé čtvrtletí dle aktuální situace). Zároveň se na vás vztahují slevy na další studium.

 

Aktuální volný termín Státní zkoušky je, 28.3.2021, 10.4.2021 nebo 5.7. 2021 v Praze anebo 22.8. v Kroměříži. Státní zkouška nelze dle požadavků Ministerstva zdravotnictví  a Národní soustavy kvalifikací absolvovat on-line. 

 

Proč zvolit kurz Poradce pro výživu on-line?

Kromě kvalitních praktických informací o výživě a zdravém životním stylu a o tom jak si dobře, podle vašich osobních cílů, nastavit jídelníček a odhalit, jaké jste v jídle dosud dělali chyby, vám dále

 • odpadají náklady na cestování a ubytování a stresy s tím spojené
 • nevadí, když jste nemocní, nepřijdete o informace ani o výuku
 • zpříjemníte si karanténu a domácí izolaci, do osvojování poznatků můžete zapojit rovnou celou rodinu
 • nemusíte řešit hlídání dětí či venčení psa a spoléhat se na někoho z rodiny
 • můžete studovat diskrétně a individuální rychlostí, v pohodlí svého domova
 • můžete studovat při jakémkoli časově náročném zaměstnání či na mateřské nebo v důchodu
 • můžete na sobě pracovat a připravovat se na novou profesi - zaměstnání, které vás bude bavit a ještě budete pomáhat lidem, a to bez vědomí současného zaměstnavatele, závistivého souseda, kolegy nebo nepřejícího člena rodiny
 • není nutné vysokoškolské vzdělání v oboru
 • bez stresu ze zkoušek či ze sociálního kontaktu
 • kvalitní a příjemné vzdělání v oboru u renomované společnosti - největšího hráče na trhu nutričního vzdělávání v ČR
 • zvýhodněná cena na všechny další semináře a kurzy společnosti NutriAcademy, s.r.o.
 • pro úspěšné absolventy s poctivým přístupem možnost zprostředkování zaměstnání v oboru s osobním doporučením ředitelky společnosti NutriAcademy, s.r.o.
 • on-line kurz nemůže být proplacen Úřadem práce

 

Proč ještě?

 • máte už různé kurzy o zdravé výživě, teorii máte za sebou a konečně byste se rádi naučili něco opravdu praktického
 • pročetli jste tunu knih a on-line textů a máte v tom trochu zmatek

 

Jak začít?

Třeba hned:) Stačí vyplnit on-line přihlášku na kurz Poradce pro výživu 100% on-line a o všechno ostatní už se postaráme my. Studium začíná vždy k 1.dni v měsíci a končí vždy k poslednímu dni následujícího měsíce - doporučená doba studia je 2 měsíce.  Doba studia ovšem může být i kratší či delší, vše je na domluvě. "Přiskočit" můžete i na vlastní žádost v průběhu měsíce, stačí se domluvit. Pro bližší informace volejte 775 785 219 každý všední den 9.00 - 12.00.