NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

On-line Kurz Poradce pro výživu (100% on-line)

Tento kurz je teoreticky obsahově stejný jako náš standardní akreditovaný program kurzu Poradce pro výživu, ale studium je jinak pojato. Studující dostávají skripta, návod na průběžné teoretické studium a propracovaný systém úkolů. Protože se studující neúčastní výuky fyzicky, komunikace probíhá emailem, telefonicky, v rámci FB skupiny (je tedy nutné mít založený FB) a přes Whatsapp. Studující si průběžně plní pokyny a domácí úkoly a samozřejmě má možnost učivo průběžně konzultovat. Po absolvování kurzu získáváte Certifikát Poradce pro výživu.

Tento kurz může (ale nemusí) být ukončen Autorizovanou státní zkouškou před zkušební komisí společnosti NutriAcademy,s.r.o., jejímž absolvováním získáváte v ČR zatím nejvyšší standard vzdělání v oboru výživového poradenství. Autorizaci nám totiž udělilo Ministerstvo zdravotnictví a absolvováním státní zkoušky můžete třeba do budoucna čerpat na svoje služby finanční podporu zdravotních pojišťoven. Zkoušky nemusíte dělat, pokud si kurz děláte sami pro sebe, pro svůj osobní růst nebo jen tak pro radost.

On-line kurz Poradce pro výživu si může udělat naprosto každý člověk zajímající se o zdravý životní styl, výživu, pohyb a zdravou psychiku - prostě o péči o tělo i duši. A to bez ohledu na věk, vzdělání, sociální situaci, v klidu a pohodě vlastního domova. Odpadají vám tím tedy i náklady na cestování, ubytování a nemusíte se starat o to co na sebe, kde budete jíst, kdo pohlídá vaše děti či vyvenčí psa nebo komu se budete muset zpovídat z vašeho zájmu o svůj osobní růst. 

Během kurzu se naučíte zmapovat chyby ve vašem současném jídelníčku, diagnostikovat výživový stav lidí pomocí přístrojů, nastavit si nový jídelníček v souladu s cíli klienta, dozvíte se jaké potraviny nakupovat a jaké ne a že pojem zdravé nemusí vždycky znamenat dobré pro každého. Naučíme vás co jíst když chcete zhubnout nebo přibrat a která výživová cesta je pro vás ta pravá.

Po absolvování kurzu budete mít konečně jasno v mnoha otázkách, které hýbou internetem i rodinnými diskusemi. Je jen na vás, jak s informacemi naložíte ve svém životě.

A pokud v průběhu studia zjistíte, že byste chtěli i fyzické konzultace nebo rovnou praxi, není problém si je připlatit. Nabízíme vám možnost je uskutečnit v Praze, Náchodě, Brně nebo v Kroměříži za cenu 350 Kč/hodina. A pokud byste se rádi zúčastnili presenční výuky standardního kurzu Poradce pro výživu, máte také možnost -za cenu 2000 Kč/den.

Cena:

8 900,- Kč Kurz Poradce pro výživu 100% on-line: v ceně jsou zahrnuty skripta, výuková videa, vzorové výživové plány, Certifikát

6000,- Kč Autorizovaná státní zkouška, včetně přípravného semináře a praktické přípravy tak, aby studující zkoušku bez obav zvládl. Autorizovanou zkoušku lze dělat pouze fyzicky, budete proto na ni muset přijet do Prahy, Brna, Kroměříže nebo Hradce Králové.

Proč zvolit kurz Poradce pro výživu on-line?

Kromě kvalitních praktických informací o výživě a zdravém životním stylu a o tom jak si dobře, podle vašich osobních cílů, nastavit jídelníček a odhalit, jaké jste v jídle dosud dělali chyby, vám dále

 • odpadají náklady na cestování a ubytování a stresy s tím spojené
 • nevadí, když jste nemocní, nepřijdete o informace ani o výuku
 • nemusíte řešit hlídání dětí či venčení psa a spoléhat se na někoho z rodiny
 • můžete studovat diskrétně a individuální rychlostí, v pohodlí svého domova
 • můžete studovat při jakémkoli časově náročném zaměstnání či na mateřské nebo v důchodu
 • můžete na sobě pracovat a připravovat se na novou profesi - zaměstnání, které vás bude bavit a ještě budete pomáhat lidem, a to bez vědomí současného zaměstnavatele, závistivého souseda, kolegy nebo nepřejícího člena rodiny
 • není nutné vysokoškolské vzdělání v oboru
 • bez stresu ze zkoušek či ze sociálního kontaktu
 • kvalitní a příjemné vzdělání v oboru u renomované společnosti - největšího hráče na trhu nutričního vzdělávání v ČR
 • zvýhodněná cena na všechny další semináře a kurzy společnosti NutriAcademy, s.r.o.
 • pro úspěšné absolventy s poctivým přístupem možnost zprostředkování zaměstnání v oboru s osobním doporučením ředitelky společnosti NutriAcademy, s.r.o.

Proč ještě?

 • máte už různé kurzy o zdravé výživě, teorii máte za sebou a konečně byste se rádi naučili něco opravdu praktického
 • pročetli jste tunu knih a on-line textů a máte v tom trochu zmatek

 

Pro koho tato forma studia vhodná není?

 • pro posluchače, kterým studium platí Úřad práce
 • pokud se chcete oboru hned od začátku věnovat profesionálně - pokud chcete otevřít vlastní živnost nebo společnost či občanské sdružení
 • pokud máte rádi práci ve skupině a vnímáte, že si tím budujete cenné kontakty a inspiraci pro budoucí práci
 • pokud máte rádi energii výkladu profesionálního lektora, rádi pokládáte otázky a rádi diskutujete

V tomto případě doporučujeme klasický rekvalifikační kurz Poradce pro výživu a dále také  Life style kouč.

 

Jak začít?

Třeba hned:) Stačí vyplnit on-line přihlášku na kurz Poradce pro výživu 100% on-line a o všechno ostatní už se postaráme my. Přihlášky sbíráme vždy do 15.v měsíci a 15teho je uzavřeme. Pak připravíme podklady ke studiu, zkontaktujeme Vás a nastavíme si systém studia. Studium začíná vždy k 1.dni v měsíci a končí vždy k poslednímu dni v měsíci (sami se rozhodnete, na jak dlouho studium chcete, doporučená doba je 2 měsíce, ale může být i kratší či delší). Konzultace si domluvíme osobně.

 

BONUS: Všechny zaplacené objednávky, uskutečněné do 31.12.2019 včetně, získávají v ceně kurzu bonusové materiály: měsíční on-line kurz Keto a low carb diety, publikaci Zásadotvorný jídelníček (s praktickým návodem pro výběr vhodných potravin) a e-book Nutrirestart (s praktickým návodem na 28denní detox)