NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

SPECIÁLNÍ DARKFIELD MIKROSKOPY

NUTRIACADEMY DOPORUČUJE

SPECIÁLNÍ DARKFIELD MIKROSKOPY URČENÉ PRO LÉKAŘE A NUTRIČNÍ PORADCE A SPECIALISTY

Pro vyšetření používáme metodu vyšetření kapky živé krve (life blood) a speciální mikroskopy, tradiční mikroskopy se speciálním nástavcem, tedy darkfield mikroskopy. Vyšetření je velice kvalitním doplňkem lékařské diagnostiky, tradičních biochemických vyšetření a testů. Výhodou je, že nám pro diagnostiku postačí kapilární krev (kapka krve z prstu).

Pro kvalitní práci Darkfield Life blood diagnostika je nutné, aby měl vzdělání v oboru nutričního poradenství, případně zdravotnické vzdělání s nutriční nástavbou. Pomocí této metody můžeme odhalit řadu problémů a rizik a kvalitně zaškolený odborník může navrhnout vhodný terapeutický postup při revitalizaci či detoxikaci organismu.

Vyšetřením jsme schopni diagnostikovat životnost červených krvinek a jejich schopnost vázat kyslík, což úzce souvisí se stavem okysličení a průchodnosti krevních kapilár. Dále můžeme identifikovat stav železa, kyseliny listové a B12 v organismu (anémie, problémy s homocysteinem), přítomnost těžkých kovů, přítomnost kvasinek a plísní a s tím související dysmikróbii, hromadění kyseliny močové, urátové krystaly. Diagnostikou jsme schopni určit také zvýšený cholesterol a triglyceridy a s tím související riziko vzniku aterosklerózy a jiných kardiovaskulárních onemocnění. Dále jsme schopni odhalit problémy s imunitou – přítomnost chronických a akutních zánětů, alergie, autoimunitní rekce, problémy se stresem. V neposlední řadě můžeme identifikovat pomocné nutriční ukazatele – nadměrnou konzumaci živočišných bílkovin, metabolický odpad, přetížení jater a sleziny, stav detoxikace organismu, indikátory „překyselení“.

Toto vyšetření je vhodné doplnit o další diagnostické doplňkové testy.

Cena DFM sestava (mikroskop + speciální kamera): 100 000,- Kč bez DPH (121 000,- Kč vč. DPH)
Cena pro absolventy Darkfield kurzu NutriAcademy: 81 981,- Kč bez DPH (99 197,- vč. DPH)

V případě zájmu zajistíme dovoz do Vaší ordinace/poradny, zaškolení do práce s mikroskopem-přístrojem a kvalitní servis (za příplatek).

Navštivte náš SHOWROOM v Brně, Pro objednání volejte 775 785 219