NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Akreditovaný kurz Výživový poradce, Praha

Studium lze kombinovat s akreditovaným kurzem Life style kouč.

 

Kurzy 2023:

kombinovaná forma studia (začátek 7.10.2023)

 

Výuka probíhá podle rozvrhu viz níže v tabulce. Prezenční termíny studia jsou ryze praktické a vedou je lektoři z praxe (nadhled a praxe biochemie, potravinářství a nákupní koš, diagnostika, provoz výživové poradny, analýza jídelníčku, tvorba jídelníčků pro různé cílové skupiny). Praxe je řešena individuálně. Přihlásit se můžete ZDE:.  Deadline přihlášek/úhrad za kurz je 20.9.2023. Kurz lze ukončit Certifikátem (za účast na výuce a splněním všech úkolů z kurzu). Navíc si můžete udělat Státní zkoušku z profesní kvalifikace Výživový poradce s Osvědčením platném po celém světě. Presenční výuka v Praze probíhá na adrese Klimentská 50 (5 min chůze od metra B, C Florenc).

 

Členění výuky

Termíny
1. 7. a 8.10. 2023 (9.00 - 17.00)
2. 17. 11. 2023 (9.00 - 17.00) tento den je státní svátek, i tak školíme
3. 18. a 19.11.2023 (9.00 -17.00)
Zkouška z profesní kvalifikace Výživový poradce 

6.1.2024 (od 8.30)

 

Cena kurzu je 14 900,- Kč, zvýhodněný balíček se státní zkouškou (1 termín): 18 900,- Kč. V případě zakoupení zvýhodněného balíčku je nutné si termín zkoušky zvolit ještě před zahájením kurzu. Můžete využít cenovou akci (Akreditovaný kurz, zkouška z profesní kvalifikace, kniha Nutrirestart, Manuál Keto a low carb diety, Manuál pro přípravu ke státní zkoušce včetně videí se členy zkušebních komisí) za cenu     14 900,- .  Akce platí do 31.7.2023.

 

kombinovaná forma studia (začátek 4.3.2023)

Výuka probíhá podle rozvrhu viz níže v tabulce. Prezenční termíny studia jsou ryze praktické a vedou je lektoři z praxe (diagnostika, provoz výživové poradny, analýza jídelníčku, tvorba jídelníčků pro různé cílové skupiny). Přihlásit se můžete ZDE:.  Deadline přihlášek/úhrad za kurz je 15.2.2023. Kurz lze ukončit Certifikátem (za účast na výuce a splněním všech úkolů z kurzu). Navíc si můžete udělat Státní zkoušku z profesní kvalifikace Výživový poradce s Osvědčením platném po celém světě. Presenční výuka v Praze probíhá na adrese Klimentská 50 (5 min chůze od metra B, C Florenc).

OBSAZENO

 

Členění výuky Termíny
1. 4.3.  a 5.3. 2023 (9.00 - 17.00)
2. 1.4. a 2.4. 2023 (9.00 - 17.00)
3. 13.5.2023 (9.00 -17.00)
Zkouška z profesní kvalifikace Výživový poradce 

24.6. (od 8.30) nebo lze i 23.9. (od 8.30)

 

Cena kurzu je 14 900,- Kč, zvýhodněný balíček se státní zkouškou (1 termín): 18 900,- Kč. V případě zakoupení zvýhodněného balíčku je nutné si termín zkoušky zvolit ještě před zahájením kurzu.


Informace o kurzu

Kurz je rozdělen na presenční část (vidíte se s lektorem, viz. rozpis v tabulce) a distanční část (studujete doma). Máme vlastní výukové materiály, videa a studijní texty, doporučíme vám rozšiřující literaturu. Akreditované studium zahrnuje 150 školních hodin (včetně domácích úkolů a domácího samostudia). Kurz lze ukončit Autorizovanou státní zkouškou Výživový poradce, budete na ni adekvátně připraveni. Kurz si můžete udělat i jen tak, sami pro sebe, sestavit si jídelníček a naučit se co nakupovat, jak vařit a poradit okruhu své rodiny a známých. V tom případě není potřebné dělat zkoušky - a rádi vám vystavíme Certifikát. Na kurzy se můžete přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky.  


Informace o pořadateli kurzu

Pořadatelem kurzu je společnost NutriAcademy, s.r.o. Kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®


Cena kurzu

14 900,- akreditovaný kurz ukončený Certifikátem

18 900,- akreditovaný kurz ukončený autorizovanou státní zkouškou Výživový poradce (1 termín)

8000,- samostatná státní zkouška Výživový poradce bez kurzu (v ceně je zahrnuta osobní konzultace - příprava ke zkoušce)

 

Uvedené ceny nezahrnují stravu, občerstvení ani ubytování
 


Platba

Po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit kurzovné do 3 pracovních dnů. Do poznámky v přihlášce prosím uveďte termín zkoušky, pokud si ji objednáta ve zvýhodněném balíčku. V případě platby na splátky nás prosím kontaktujte na tel. 775 785 219.


Místo konání

Klimentská 50 (5 min chůze od metra C (B) Florenc. Tipy na ubytování v okolí naleznete na booking.com.

 


Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a propisku) a kalkulačky. Vezměte si také notebook s nainstalovaným nutričním software (software posíláme přihlášeným). Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení

Certifikát s neomezenou platností: za splnění účasti na kurzu a splnění všech úkolů z kurzu.

Úkoly: zpracovat Váš osobní nutriční plán. Zadání závěrečných prací s Vámi probereme první den kurzu. Během kurzu pod vedením lektorů vypracováváte svůj osobní nutriční plán tak, jak Vás to čeká v praxi.

Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC.

Osvědčení Výživový poradce: Úspěšní absolventi autorizované státní zkoušky obdrží Osvědčení Výživový poradce. Zkouška je autorizovaná Ministerstvem zdravotnictví a přináší možnost spolupráce a proplácení služeb zdravotními pojišťovnami. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice a po celé EU. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.


Poznámka

Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen.
Parkování je možné na placeném parkovišti Florenc ( o víkendu zdarma) nebo na bílých zónách v okolí.