NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Výživa a koučování dětí: pokročilý on-line kurz.

Koučovací techniky, tvorba jídelníčků, časování jídla, jídlo na cestách, případná podpůrná terapie, přírodní produkty či doplňky stravy. Emocionální terapie. Děti školní.

V kurzu budou probírány 3 nejčastější případy klientů - obézní dítě, dítě sportovec a podvyživené dítě, s marnou snahou přibrat. Není ovšem vyloučena i diskuse nad jinými typy dětí. Nebudeme ovšem řešit děti onkologicky či jinak vážně nemocné, postižené ani autistické.

Kurz je koncipován jako odborný, nejde jen o pasivní vstřebávání informací, posluchači musí plnit úkoly a zadání - ideálně na vlastních dětech nebo klientech.

Během kurzu získáte ucelený přehled a návody, jak pracovat. I po skončení kurzu můžete s lektorem diskutovat, radit se a mít tak zpětnou vazbu.

Doba trvání kurzu: 2 měsíce + 1x zážitkové společné setkání (Praha nebo Hradec Králové, bude upřesněno podle posluchačů)


Cena kurzu

6500,- Kč pro posluchače a absolventy NutriAcademy

8000,- Kč pro všechny ostatní


 

Přihláška

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky ZDE:

Kurz začíná vždy k 1. v měsíci (tedy 1. srpna., 1. září, 1. října, atd.) a je dvouměsíční, tedy vždy do konce následujícího  měsíce. Úspěšný absolvent kurzu obdrží Certifikát s neomezenou platností. V rámci kurzu je potřeba splnit všechny úkoly zadané lektorem, jinak není možné vystavit Certifikát. Žádný test či zkoušky v tomto kurzu nejsou. Certifikát je možné vydat i v AJ.

 

Podmínky přijetí do kurzu:

  • studium nebo lépe absolvování kurzu Poradce pro výživu;
  • absolvování základního on-line kurzu Výživa a koučování dětí NEBO presenčního semináře Výživa dětí, těhotných a kojících žen;
  • absolvování základů koučování (musí být presenční kurz nelze uznat on-line kurz) NEBO jakýkoli akreditovaný kurz Kouč, Life style kouč apod., nebo alespoň jeho studium
  • osobní profil na FB - kurz je veden v rámci FB platformy (skupiny).

Odpovídající vstupní předpoklady pro kurz posoudí osobně lektorka a odborná garantka kurzu. Lektorka si vyhrazuje právo případného zájemce o kurz odmítnout bez udání důvodu.

 

Lektor

Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA