NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Výživa a koučování dětí

Celý třídenní cyklus přednášek, cvičení a ukázek, začíná kurzem, jehož obsah je uveden zde. Tento den si lze zaplatit zvlášť a dalších dnů celého cyklu již se neúčastnit.

Další dny výuky jsou věnovány praxi, nácviku koučovacích metod a typovým případům z praxe. Výuka se opírá o dětskou vývojovou psychologii. Posluchači se naučí, jak budovat dobré celoživotních stravovacích i pohybové návyky, popřípadě jak pracovat na přenastavení špatných návyků (např. při hrozbě poruch příjmu potravy).

V kurzu budou probírány 3 nejčastější případy klientů - obézní dítě, dítě sportovec a podvyživené dítě, s marnou snahou přibrat. Dále budou probírány různé věkové kategorie dětí, obdržíte návody a metodické listy, jak s nimi pracovat - a také jak psychologicky pracovat s rodiči (kdy je vhodná přítomnost rodiče a kdy ne). Do kurzu si můžete přinést i vlastní případy, které budete chtít diskutovat.

Je potřeba si uvědomit, že koučovací techniky, které se naučíte, nefungují u klientů během pár dnů - pokud máte u dětí vybudovat opravdu kvalitní základy tak, aby je sami přirozeně dodržovaly a naučit se kontrolní mechanismy, že proces funguje, je to opravdu proces - tedy celoživotní učení a především osobnostní rozvoj vás samotných, ať již z pozice rodiče, pedagoga nebo poradce či kouče. Během kurzu získáte ucelený přehled a základní návody, jak pracovat. Samozřejmě i s ohledem na věk dětí.

Po skončení kurzu bude 1x za půl roku organizováno setkání na oživení informací, probrání problematických případů z praxe a nácviku nových metod (lze i on-line).

Toto školení je určeno také pro specialisty sítě Nutriadapt. Po dohodě s centrálou obdrží absolvent "frčku" a 6 kreditů (pozor, je potřeba absolvovat celé 3-denní školení, tedy 9.4. (výživa dětí, těhotných a kojících), 10. i 11.4.2021). Toto je presenční školení.

 

TERMÍN:

Praha: 10.-11.4.2021 (vždy 10.00 - 17.00)

Pokud nebude školení možné z důvodu nařízení vlády, náhradní termín je 26.6. a 27.6.2021. Pro účast na tomto školení vám rádi vystavíme potvrzení.


Cena kurzu

5000,- Kč pro posluchače a absolventy NutriAcademy

6000,- Kč pro všechny ostatní


Přihláška

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky ZDE:

Podmínky přijetí do kurzu: studium nebo lépe absolvování kurzu Poradce pro výživu

 

Lektor

Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA