NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Praktická škola výživy: on-line kurz s Certifikátem

Garantováno Českou asociací sester 

Zdravotníci pracují s obyčejnými lidmi, kteří denně řeší co nakupovat, jak vařit, co jíst. Obzlášť pokud mají nějaký zdravotní problém. Často je nutností komunikovat s lidmi jejich jazykem, nikoli příliš odborně, ale lidsky – aby běžný člověk nemající zdravotnické vzdělání pochopil. A o tom je přesně naše Praktická škola výživy!

Možná i pro Vás budou některé informace překvapením. To nás nepřekvapuje. Weby a informační portály, dokonce i novinové články, jsou plné dezinformací a nesprávně interpretovaných pravd. Nemocniční bufety jsou plné zákusků a chlebíčků…

Materiály ke studiu jsou z pera Ing. Radky Burdychové, Ph.D., MBA, Doc. Ing. Daniela Falty, Ph.D., Doc. RNDr. Aleny Španové a MUDr. Magdalény Růžičkové a jsou zpracovány jazykem pacienta – tedy tak, aby je pochopil opravdu každý. Zároveň jsou materiály vhodnou inspirací k doporučením stravovacích plánů a jednoduchých jídelníčků pro pacienty, především v oblasti prevence.

Vzdělávací akce je registrovaná ČAS pod číslem: 496/2022

Obsah

  • Sacharidy, bílkoviny, tuky – co to vlastně je, jak je správně zařadit a jak o nich správně mluvit
  • Vitaminy a minerální látky – formy, zdroje
  • Trávení a vstřebávání živin, Mikroflóra trávicího traktu člověka, probiotika a prebiotika
  • Přehled potravin, doporučení co vybírat a nakupovat, nákupní koš
  • Tělesné somatotypy a metabolické typy
  • Návody na vytvoření individuálního jídelníčku
  • Vzorové jídelníčky (již hotové, individuální vzorové jídelníčky pro běžný život)
  • Pitný režim

 

Cena kurzu

3690,- Kč. Přihlásit se můžete kdykoli ZDE. Studium je ukončeno on-line testem, který lze opakovat 3x. Po úspěšném absolvování testu obdržíte Certifikát. Platbu proveďte na č.u. 6563406001/2010, do zprávy pro příjemce je nutné napsat Vaše celé jméno a datum narození (nebo za koho kurz platíte).

 

Přihlášky

Přihlásit se můžete také na emailu info@nutriacademy.cz. Potřebujeme celé jméno vč. případných titulů (bude na Certifikátu), kontaktní údaje - tel., email. v případě potřeby vystavení faktury uveďte IČ.