NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

 

Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a pero) a kalkulačky. Bylo by ideální mít s sebou také notebook. Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení

Certifikát Poradce pro výživu (bez zkoušek)

NEBO

Autorizovaná státní zkouška Výživový poradce před zkušební komisí, blíže o zkoušce ZDE:

Pro diagnostiku používáme profi přístroj pro lékařské použití značky Jawon Medical, vyšetření již je v ceně kurzu. Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC.


Poznámka

Kurz si můžete udělat jen tak, sami pro sebe. Rádi vám vystavíme potvrzení o účasti nebo Certifikát. Pokud si děláte kurz sami pro sebe, nemusíte dělat zkoušky.


Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen. Parkování je možné přímo před budovou a je bezplatné.


Osvědčení

Úspěšní absolventi státní zkoušky obdrží Osvědčení Výživový poradce. Zkouška je autorizovaná Ministerstvem zdravotnictví a přináší do budoucna možnost spolupráce a proplácení služeb zdravotními pojišťovnami. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice a po celé EU. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.