NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Rekvalifikační kurz: Poradce pro výživu, Kroměříž

Výuka probíhá podle rozvrhu viz níže v tabulce. Prezenční termíny studia jsou ryze praktické (diagnostika, provoz výživové poradny, analýza jídelníčku, tvorba jídelníčků pro různé cílové skupiny), posluchač teorii studuje převážně sám v pohodlí domova, dle našich skript a metodických listů. On-line skripta zasíláme standardně 14dnů před zahájením kurzu. Na kurz se přihlásíte pomocí on-line přihlášky zde

Individuální forma studia 2020

Výukový blok Termíny

1.

Předem zašleme studijní materiály, domácí  úkoly a pokyny pro samostudium + nutriční software

2.

6.3., 7.3., 8.3. 2020, výuka 9.00 - 17.00
autorizovaná státní zkouška Brno, 22.5.2020 (lze také v jiném termínu Praha či Hradec Králové

 

Absolventům doporučujeme kurzy Life style kouč (školíme pouze v Praze) a Školu psychosomatiky (školíme pouze v Praze), kurzy které rozvíjí další osobnostní i profesní potenciál. Zájemci o praxi se mohou v této lokalitě obrátit na naši lektorku a specialistku Michaelu Šandovou, tel. 731 484 222. Pod vedením Míši pořádáme v Kroměříži pravidelná setkání zaměřená na zdravý životní styl a osobnostní rozvoj.


Informace o kurzu

Kurz je rozdělen na presenční část (vidíte se s lektorem, viz. rozpis v tabulce) a distanční část (studujete doma). Máme vlastní výukové materiály, videa a studijní texty, nemusíte tedy kupovat žádné další knihy nebo pomůcky, vše je součástí ceny kurzu. Akreditované studium zahrnuje 150 školních hodin (včetně domácích úkolů a domácího samostudia, 46 presenčních hodin). Individuální forma studia není akreditovaná, preseční výuka je čistě praktická (24 školních hodin), ale v rámci celého kurzu dostanete naprosto stejné informace, jako u akreditované formy studia. Obě formy studia lze ukončit Autorizovanou státní zkouškou Výživový poradce, budete na ni adekvátně připraveni. Kurz si můžete udělat i jen tak, sami pro sebe, sestavit si jídelníček a naučit se co nakupovat, jak vařit a poradit okruhu své rodiny a známých. V tom případě není potřebné dělat zkoušky - a rádi vám vystavíme potvrzení o účasti. Na kurzy se můžete přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky.  


Informace o pořadateli kurzu

Pořadatelem kurzu je společnost NutriAcademy, s.r.o. Kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®


Cena kurzu

9 900,- individuální forma studia bez zkoušek

15900,- individuální forma studia + autorizovaná státní zkouška Výživový poradce (1 termín)

5000,- samostatná státní zkouška Výživový poradce (v ceně je zahrnuta osobní konzultace - příprava ke zkoušce)

Uvedené ceny nezahrnují stravu, občerstvení ani ubytování


Záloha

Ihned po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit zálohu ve výši 7.000,-Kč, nebo plnou výši kurzovného.


Místo konání

Kroměříž, Poliklinika Tovačovského

 

Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a pero) a kalkulačky. Bylo by ideální mít s sebou také notebook. Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení

Certifikát Poradce pro výživu (bez zkoušek)

NEBO

Autorizovaná státní zkouška Výživový poradce před zkušební komisí, blíže o zkoušce ZDE:

Pro diagnostiku používáme profi přístroj pro lékařské použití značky Jawon Medical, vyšetření již je v ceně kurzu. Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC.


Poznámka

Kurz si můžete udělat jen tak, sami pro sebe. Rádi vám vystavíme potvrzení o účasti nebo Certifikát. Pokud si děláte kurz sami pro sebe, nemusíte dělat zkoušky.


Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen. Parkování je možné přímo před budovou a je bezplatné.


Osvědčení

Úspěšní absolventi státní zkoušky obdrží Osvědčení Výživový poradce. Zkouška je autorizovaná Ministerstvem zdravotnictví a přináší do budoucna možnost spolupráce a proplácení služeb zdravotními pojišťovnami. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice a po celé EU. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.