NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Akreditovaný kurz: Výživový poradce, Hradec Králové

Kurzy 2023

 

Kombinovaná forma studia (začátek  6.5.2023)

Výuka probíhá podle rozvrhu viz níže v tabulce. Prezenční termíny studia jsou ryze praktické a vedou je lektoři z praxe (diagnostika, provoz výživové poradny, analýza jídelníčku, tvorba jídelníčků pro různé cílové skupiny). Přihlásit se můžete ZDE:   Deadline přihlášek/úhrad za kurz je 20.4.2023. Kurz je ukončen Certifikátem (neomezená platnost). Navíc si můžete udělat Státní zkoušku z profesní kvalifikace Výživový poradce s Osvědčením platném po celém světě. Presenční výuka v Hradci Králové probíhá na adrese Pražská třída 1 (základní škola, roh ulice Pražská třída a Zelená).

 

Výukový blok Termíny

1.

6.5.2023: výuka 9.00 - 18.00

2.

7.5. 2023: výuka 9.00 - 16.00

3.

3.6.2023: výuka 9.00 - 17.00 
  4.6.2023 výuka  9.00 - 17.00
4. 20.8.2023: výuka 9.00 - 15.00
Státní zkouška 

 na zkoušku se hlásíte ještě před začátkem kurzu, doporučujeme termín 24.9.2023

 

Cena kurzu je 14 900,- Kč (Certifikát s neomezenou platností za splnění účasti a úkolů z kurzu) , zvýhodněný balíček se státní zkouškou (1 termín): 18 900,- Kč. V případě zakoupení zvýhodněného balíčku je nutné si termín zkušky zvolit ještě před zahájením kurzu.

 

Informace o kurzu

Kurz je rozdělen na presenční část (vidíte se s lektorem, viz. rozpis v tabulce) a distanční část (studujete doma). Máme vlastní výukové materiály, videa a studijní texty, nemusíte tedy kupovat žádné další knihy nebo pomůcky, vše je součástí ceny kurzu. 

Akreditované studium podle akreditace MŠMT-8129/2019-1/105 zahrnuje 150 školních hodin (včetně domácích úkolů a domácího samostudia). Studium lze ukončit Autorizovanou státní zkouškou Výživový poradce, budete na ni adekvátně připraveni. Kurz si můžete udělat i jen tak, sami pro sebe, sestavit si jídelníček a naučit se co nakupovat, jak vařit a poradit okruhu své rodiny a známých. V tom případě není potřebné dělat zkoušky - a rádi vám vystavíme Certifikát. Na kurzy se můžete přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky.  


Informace o pořadateli kurzu

Pořadatelem kurzu je společnost NutriAcademy, s.r.o. Kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®.


Cena kurzu

14 900,- akreditovaný kurz ukončený Certifikátem

18 900,- akreditovaný kurz ukončený zkouškou z profesní kvalifikace Výživový poradce (1 termín)

8000,- samostatná státní zkouška Výživový poradce (1 termín), v ceně  je zahrnuta individuální konzultace

Uvedené ceny nezahrnují stravu ani ubytování


Platba

Po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit kurzovné do 3 pracovních dnů. Do poznámky v přihlášce je nutné uvést termín autorizované státní zkoušky, pokud si ji objednáte ve zvýhodněném cenovém balíčku. V případě platby na splátky nás prosím předem kontaktujte. Po odeslání přihlášky obdržíte obratem automatickou odpověď s pokyny k platbě.


Místo konání

Středisko ekologické výchovy a etiky Rýchory SEVER
Pražská třída 1/46 (nad budovou školní jídelny)
500 03 Hradec Králové - Kukleny

parkování zdarma v bočních ulicích.

Pro ubytování doporučujeme příjemný rodinný penzion UNO (3 min chůze od místa konání).

 


Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a pero) a kalkulačky. Vezměte si také notebook s nainstalovaným nutričním software (software posíláme přihlášeným). Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení

Certifikát  s neomezenou platností: za splnění účasti na kurzu a splnění všech úkolů v kurzu.

Úkoly: zpracovat Váš osobní nutriční plán. Zadání s Vámi probereme první den kurzu. Během kurzu pod vedením lektorů vypracováváte svůj osobní nutriční plán tak, jak Vás to čeká v praxi. Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC.

Osvědčení Výživový poradce s neomezenou platností: úspěšní absolventi autorizované státní zkoušky obdrží Osvědčení Výživový poradce. Zkouška je autorizovaná Ministerstvem zdravotnictví a přináší možnost spolupráce a proplácení služeb zdravotními pojišťovnami. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice a po celé EU a má neomezenou platnost. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.

 

Poznámka

Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen. Parkování je možné zdarma v ulici Pražská třída.