NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Akreditovaný kurz Výživový poradce, Brno

Kurzy 2023

Výuka probíhá podle rozvrhu viz níže v tabulce na adrese Kuklenská 17, Brno. Prezenční termíny studia jsou ryze praktické (diagnostika, provoz výživové poradny, analýza jídelníčku, tvorba jídelníčků pro různé cílové skupiny, poutavé přednášky pro lepší pochopení náročnějšího učiva biochemie a výroby potravin), posluchač si doma plní úkoly, dle našich skript a metodických listů. Praxe je řešena individuálně. Kurz lze ukončit i certifikátem (za splnění presenční účasti a veškerých úkolů v kurzu). Úspěčný absolvent státní zkoušky obdrží Osvědčení Výživový poradce s neomezenou platností po celém světě. Deadline přihlášek/úhrad za kurz je 1.10.2023. Můžete využít speciání akci na kurzové se spoustou bonusů - cena 14 900,- včetně státní zkoušky platí ale ovšem omezeně pouze do 31.7.2023. Na kurz níže se přihlásíte pomocí on-line přihlášky

 

Výukový blok Termíny
1 28. a 29.10.2023 (9.00 - 17.00)
2 2. a 3.12.2023 (9.00 - 17.00)
3 21.1.2024 (9.00-17.00)
autorizovaná státní zkouška 24.2.2024 (od 9.00) nebo dřívější termín v Praze

 

Cena kurzu je 14 900,- Kč, zvýhodněný balíček se státní zkouškou (1 termín): 18 900,- Kč. V případě zakoupení zvýhodněného balíčku je nutné si termín zkoušky zvolit ještě před zahájením kurzu. Do 31.7.2023 můžete využí slevovou akci se spoustou bonusů - cena kurzu včetně státní zkoušky 14 900,- Kč. 


Informace o kurzu

Kurz je rozdělen na presenční část (vidíte se s lektorem, viz. rozpis v tabulce) a distanční část (studujete doma). Máme vlastní výukové materiály, videa a studijní texty, nemusíte tedy kupovat žádné další knihy nebo pomůcky, vše je součástí ceny kurzu. Akreditované studium zahrnuje 150 školních hodin (včetně domácích úkolů a domácího samostudia) Studium lze ukončit Autorizovanou státní zkouškou Výživový poradce, budete na ni adekvátně připraveni. Kurz si můžete udělat i jen tak, sami pro sebe, sestavit si jídelníček a naučit se co nakupovat, jak vařit a poradit okruhu své rodiny a známých. V tom případě není potřebné dělat zkoušky - a rádi vám vystavíme Certifikát. Na kurzy se můžete přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky.


Informace o pořadateli kurzu

Pořadatelem kurzu je společnost NutriAcademy, s.r.o. Kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®


Cena kurzu

14 900,- akreditovaný kurz ukončený Certifikátem

18 900,- akreditovaný kurz + autorizovaná státní zkouška Výživový poradce (1 termín)

8000,- samostatná státní zkouška Výživový poradce (v ceně je zahrnuta osobní konzultace - příprava ke zkoušce)

Uvedené ceny nezahrnují stravu, občerstvení ani ubytování


Platba

Po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit  kurzovné do 3 pracovních dnů. Do poznámky v přihlášce je nutné uvést termín autorizované státní zkoušky, pokud si ji objednáte ve zvýhodněném balíčku. V případě platby na splátky nás prosím předem kontaktujte.


Místo konání

Brno, Kuklenská 17

Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a propisku) a kalkulačky. Vezměte si také notebook s nainstalovaným nutričním software (software posíláme přihlášeným). Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení

Certifikát s neomezenou platností: za splnění účasti na kurzu a splnění všech úkolů z kurzu.

Úkoly: zpracovat Váš osobní nutriční plán. Zadání závěrečných prací s Vámi probereme první den kurzu. Během kurzu pod vedením lektorů vypracováváte svůj osobní nutriční plán tak, jak Vás to čeká v praxi.

Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC.

Osvědčení Výživový poradce: Úspěšní absolventi autorizované státní zkoušky obdrží Osvědčení Výživový poradce. Zkouška je autorizovaná Ministerstvem zdravotnictví a přináší možnost spolupráce a proplácení služeb zdravotními pojišťovnami. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice a po celé EU. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.


Poznámka

Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen.