NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Akreditovaný kurz Výživový poradce, Brno

Kurzy 2023

Výuka probíhá podle rozvrhu viz níže v tabulce na adrese Kuklenská 17, Brno. Prezenční termíny studia jsou ryze praktické (diagnostika, provoz výživové poradny, analýza jídelníčku, tvorba jídelníčků pro různé cílové skupiny), posluchač teorii studuje převážně sám v pohodlí domova, dle našich skript a metodických listů. Kurz lze ukončit i certifikátem (za splnění preseční účasti a veškerých úkolů v kurzu). Úspěčný absolvent státní zkoušky obdrží Osvědčení Výživový poradce s neomezenou platností po celém světě. Deadline přihlášek/úhrad za kurz je 14.3.2023. Na kurz níže se přihlásíte pomocí on-line přihlášky

 

Výukový blok Termíny
1 1. a 2.4.2023 (9.00 - 17.00)
2 29.4., 30.4. a 1.5.2023 (9.00 - 17.00)
autorizovaná státní zkouška 24.6.2023 (od 9.00) nebo 23.9.2023 (od 9.00)

 

Cena kurzu je 14 900,- Kč, zvýhodněný balíček se státní zkouškou (1 termín): 18 900,- Kč. V případě zakoupení zvýhodněného balíčku je nutné si termín zkoušky zvolit ještě před zahájením kurzu.


Informace o kurzu

Kurz je rozdělen na presenční část (vidíte se s lektorem, viz. rozpis v tabulce) a distanční část (studujete doma). Máme vlastní výukové materiály, videa a studijní texty, nemusíte tedy kupovat žádné další knihy nebo pomůcky, vše je součástí ceny kurzu. Akreditované studium zahrnuje 150 školních hodin (včetně domácích úkolů a domácího samostudia) Studium lze ukončit Autorizovanou státní zkouškou Výživový poradce, budete na ni adekvátně připraveni. Kurz si můžete udělat i jen tak, sami pro sebe, sestavit si jídelníček a naučit se co nakupovat, jak vařit a poradit okruhu své rodiny a známých. V tom případě není potřebné dělat zkoušky - a rádi vám vystavíme Certifikát. Na kurzy se můžete přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky.


Informace o pořadateli kurzu

Pořadatelem kurzu je společnost NutriAcademy, s.r.o. Kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®


Cena kurzu

14 900,- akreditovaný kurz ukončený Certifikátem

18 900,- akreditovaný kurz + autorizovaná státní zkouška Výživový poradce (1 termín)

8000,- samostatná státní zkouška Výživový poradce (v ceně je zahrnuta osobní konzultace - příprava ke zkoušce)

Uvedené ceny nezahrnují stravu, občerstvení ani ubytování


Platba

Po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit  kurzovné do 3 pracovních dnů. Do poznámky v přihlášce je nutné uvést termín autorizované státní zkoušky, pokud si ji objednáte ve zvýhodněném balíčku. V případě platby na splátky nás prosím předem kontaktujte.


Místo konání

Brno, Kuklenská 17

Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a propisku) a kalkulačky. Vezměte si také notebook s nainstalovaným nutričním software (software posíláme přihlášeným). Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení

Certifikát s neomezenou platností: za splnění účasti na kurzu a splnění všech úkolů z kurzu.

Úkoly: zpracovat Váš osobní nutriční plán. Zadání závěrečných prací s Vámi probereme první den kurzu. Během kurzu pod vedením lektorů vypracováváte svůj osobní nutriční plán tak, jak Vás to čeká v praxi.

Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC.

Osvědčení Výživový poradce: Úspěšní absolventi autorizované státní zkoušky obdrží Osvědčení Výživový poradce. Zkouška je autorizovaná Ministerstvem zdravotnictví a přináší možnost spolupráce a proplácení služeb zdravotními pojišťovnami. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice a po celé EU. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.


Poznámka

Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen.