NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Komplexní vzdělávací program Life Style kouč, Praha

Časový harmonogram - Praha

Nové termíny 2020 - viz tabulka. Studium je rozděleno na presenční a distanční část (celkem 120 hodin, 60 presenčních, 60 distančních - posluchači plní samostatné úkoly v praxi).  Na tento kurz již se můžete hlásit prostřednictvím on-line přihlášky ZDE.

Výuka stávajícího kurzu probíhá vždy od 9.00 do 17.00 na adrese Klimentská 50, 5 min chůze od metra B, C Florenc. Po dohodě se skupinou bude stanoven přesný termín závěrečných zkoušek. 

Výukový blok Termíny
1. 27.6.2020 Koučovací techniky
2. 28.6.2020 Koučovací techniky pro práci v life style 
3. 4.7.2020 Odkyselení-zásadotvorná regenerace, DFM mikroskopie
4. 5.7. 2020 Metabolické typy
5. 6.7.2020 Psychologická typologie, jídelníčky podle psychologické typologie, grafické koučovací techniky a arteterapie, čakry a jejich smysl, aromaterapie při koučování;
6. 2.8.2020 Koučovací techniky  - Psychosomatika a duchovní přičina nemocí, emocionální bloky a odblokování, nutriční medicína, odkyselení ve sportu, Fitness jídelníčky , koučovací techniky - práce s klienty, specifika nutričních a cvičebních plánů
7. Zkoušky: po domluvě se skupinou

 

Žádáte-li dotaci přes ÚP, žádost je nutné podat min. 30 dní předem, nejpozději však do 1.6.2020. Pokud již některý seminář ze vzdělávacího systému Life style kouč máte u nás absolvovaný samostatně, lze cenu studia pro vás individuálně upravit. Prosím pište na email: info@nutriacademy.cz.

 


"Studium programu Life style kouč je doslova transformační. Dobrý kouč totiž napřed musí dobře poznat sám sebe, svoje silné i slabé stránky, svoji osobnostní typologii - co mu funguje, co nefunguje. Teprve potom může být dobrým koučem a oporou svým klientům. Při studiu si ujasníte svoje priority, cíle a půjde i o překonávání osobních překážek a postojů. Při studiu využíváte osobní supervizi Radky Burdychové, a to i v business koučování."


Obsah kurzu

 • Základy koučování v Life style – osobnost kouče, struktura koučovacího rozhovoru, podstata koučování, otázky pro koučování, stanovování cílů ve zdravém životním stylu (life style), motivace klienta, metoda GROW, Kolo Life style, vstupní dotazník a jeho life style vylepšení, práce s tělem a prostorem, mentální bloky a myšlenkové vzorce.
 • Odkyselení organismu, detoxikace a zásadotvorná regenerace.
 • NutriRestart® - Nástroje, služby a produkty značky Nutrirestart - certifikace ISO:9001.
 • Koučování při podpoře detoxikace a odkyselení, práce s psychikou. Mentální odkyselení, zbavování se emocionálního odpadu. Práce s negativními emocemi, sebepřijetí. Sebekoučování. Práce kouče s nutričními a pohybovými doporučeními, budování sebevědomí, asertivita, péče o   klienta. Nácviky koučovacích sezení.
 •  Metabolické typy
 •  Psychosomatika
 • Psychologická typologie klientů, jídelníčky, cvičební plány a práce s lidmi dle jejich psychologického typu, psychologické typy poradců a koučů a jak v praxi využít své silné i slabé stránky
 • Sportovní výživa - Fitness jídelníčky a Odkyselení ve sportu, zdravý sport
 • Nutriční medicína a alternativní terapie - fytoterapie, naturopatie a aromaterapie, alternativní diagnostické a terapeutické metody - mikroskopie DFM, biorezonance, čakry a energetická pole.                                                                                                                                                                                                    Poradenství a koučování se věnujeme přes 20 let. Máme za sebou vzdělávání v USA, Německu, Rakousku, Dánsku a Švýcarsku a  vytvořili jsme originální vzdělávací program, který funguje. Vše ihned prakticky vyzkoušíte a získáte zpětnou vazbu. Odblokujete své strachy a uděláte v životě osobní i profesní RESTART. Naše zkušenosti Naše zkušenosti s potravinami a výživou plynou z naší více než 30ti leté laboratorní praxe ve státní i ve vlastní soukromé laboratoři.


Informace o kurzu

Nutná je 80% docházka, jinak není možné vydat Osvědčení o rekvalifikaci ani Certifikát.


Informace o pořadateli kurzu

Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství. Kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu® (ÚPV - Číslo spisu 463148/číslo zápisu 304621, přihlašovatele/vlastníka NutriAcademy,s.r.o. )


Kvalifikační předpoklady:

Středoškolské vzdělání s maturitou či výučním listem (podmínka pro vydání Osvědčení o rekvalifikaci, kurz lze však studovat i jen tak, sami pro sebe, v rámci svého osobního růstu).  Kurzu se mohou zúčastnit i posluchači, kteří nejsou absolventi kurzu Poradce pro výživu u společnosti NutriAcademy.


Cena kurzu

19 900,-  pro posluchače a  absolventy NutriAcademy

24 900,-  pro všechny ostatní

Zvýhodněný balíček: Kurz Poradce pro výživu (včetně autorizované státní zkoušky Výživový poradce)+ kurz Life style kouč = 32 000,-. Kurzy je potřebné zakoupit najednou (u Poradce pro výživu vybrat město a datum kurzu, u Life style kouče je místo konání pouze Praha a termíny v roce 2020 pouze tyto) a uhradit jednorázově cenu celého balíčku. V případě zájmu o tento balíček nás pro jistotu kontaktujte na email: info@nutriacademy.cz.

Záloha: Ihned po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit zálohu ve výši 10.000,-Kč, nebo plnou výši kurzovného. Uvedené ceny nezahrnují stravu ani ubytování.

Máte dotazy ke studiu Life style kouč programu? Kontaktujte přímo ředitelku společnosti Radku Burdychovou, v úředních hodinách (všední den 9.00 - 13.00) na tel. 775 785 219.


Přihláška

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky zde.Osvědčení

Úspěšní absolventi kurzu obdrží Osvědčení a Certifikát, s neomezenou celostátní platností. Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice a celé EU.


Místo konání

Klimentská 50, Praha


Mapa