NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Škola psychosomatiky a duchovního rozvoje

Psychosomatika vznikla spojením slov Psyché (duše) a Soma (tělo). Zahrnuje ovšem nejenom propojení fyziologie těla a lidské psychiky, ale také sociální zázemí a vztahy, spiritualitu a bioenergie. Tedy věci, na které si nemůžeme jen tak sáhnout a které tudíž tradiční západní medicína neuznává a hlavně zcela zásadně nepraktikuje. Pokud však nevěříte jen tomu, co má materiální a vědecky podložený základ, pokud vám slova lékaře "to je stresem" u právě vzniklé nemoci, chronické bolesti nebo svalové dysbalance nestačí, pokud pátráte po dalších důvodech a skrytých příčinách nemoci, bolesti a "zázračných uzdravení" ve smyslu Víra tvá tě uzdraví, jste příznivcem alternativních metod, máte pro ně otevřenou mysl a cítíte, že něco takového existuje, funguje a že byste to rádi poznali ve své pozitivní i negativní stránce - tak pokud to takto cítíte, tak je tento vzdělávací cyklus určen právě pro vás. Čekají na vás 3 dny plné společné práce a objevů. Výuku pojímáme ryze prakticky, formou psychosomatických a psychologických her, individuálních doporučení a koučinku a formou osobního prožitku. Podmínkou je obrovská důvěra v lektora - průvodce. Během školy dostanete doporučení na teoretickou literaturu, kterou stojí za to si v souvislosti s tématikou pročíst, ale nenahraditelný je osobní prožitek a praxe.

Obsah kurzu:

Psychologie, psychosomatika - vymezení pojmů, ukázky z praxe, diagnostika psychosomatických příčin emocí a nemocí (individuální i skupinová výuka). Práce s tělem a emocemi -sklony k ukládání negativních věcí na tělo, svalové dysbalance a tělní útvary. Střevní mikroflóra a její ovlivnění psychosomatiky (a to i autistických a ADHD dětí). Vliv stravy na psychiku.

Jungova a Freudova psychologie a ukázky z praxe, Archetypy a vaše zařazení do životních rolí, karmy a osudu, emoce a jejich uložení na těle, struktura osobnosti a sebepoznání. Hledání Stínu - formou hry, Já, personifikace - formou hry.  Mužský a ženský princip.

Systémové a rodinné kruhy, sociální složka psychosomatiky, ovlivnění fyzického těla, duchovního světa a karmy.

Transgenerační přenosy, myšlenkové vzorce, vzory chování, rozklíčování a aplikace do praxe. Vnitřní dítě, vnitřní kritik. Skrytá tvář a Maska - identifikace formou workshopu a hry. Aura, čakry, základní energetické zdroje. Blokace energetických polí.  praxi.

 

Termín:

12.-14.6.2020, Kroměříž

Přesná adresa bude sdělena přihlášeným. 12.6. sraz po obědě, výuka a hry až do večera (společný program), sobota společný program a výuka 9.00 - večerní hodiny, neděle společný program a výuka 9.00 - 15h, lze i protáhnout. V místě lze využít projížďky na koni (již zahrnuto v ceně). S koňmi budeme dělat i jedno z psychosomatických cvičení. Můžeme zajistit ubytování v soukromém bytě v Kroměříži za 300 Kč/noc (vlastní postel). Na požádání Vám dáme tipy na ubytování v hotelu/penzionu v okolí. Závaznou přihláškou je odeslání emailu na info@nutriacademy.cz se žádostí o zařazení do kurzu a odeslání zálohy 5000,- na č.u. 6563406001/2010, zbytek platby min. 10 dní před začátkem kurzu opět převodem. Do zprávy pro příjemce uvedte Vaše celé jméno. V případě zájmu je možná osobní schůzka či bližší info přímo u Radky Burdychové (tel. 775 785 219). Noste s sebou pohodlné oblečení -  pracujeme s vlastním tělem a prostorem. Vezměte si i pohodlné boty, vyjdeme si na procházky po okolí a můžeme i jezdit na koni.

Jiné termíny lze zorganizovat i  pro uzavřenou skupinu zájemců. V případě zájmu o dřívější termín pište na info@nutriacademy.cz přímo Radce Burdychové, případně volejte 775 785 219

 

Cena:

9 900,-  Kč.  Při platbě plné výše kurzovného do 1.6. je sleva 10% (kurzovné 8 910,- Kč)

Lektor:

Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA.

Michaela Šandová

 

Ukončeno Certifikátem