NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Škola psychosomatiky a duchovního rozvoje

Psychosomatika vznikla spojením slov Psyché (duše) a Soma (tělo). Zahrnuje ovšem nejenom propojení fyziologie těla a lidské psychiky, ale také sociální zázemí a vztahy, spiritualitu a bioenergie. Tedy věci, na které si nemůžeme jen tak sáhnout a které tudíž tradiční západní medicína neuznává a hlavně zcela zásadně nepraktikuje. Pokud však nevěříte jen tomu, co má materiální a vědecky podložený základ, pokud vám slova lékaře "to je stresem" u právě vzniklé nemoci, chronické bolesti nebo svalové dysbalance nestačí, pokud pátráte po dalších důvodech a skrytých příčinách nemoci, bolesti a "zázračných uzdravení" ve smyslu Víra tvá tě uzdraví, jste příznivcem alternativních metod, máte pro ně otevřenou mysl a cítíte, že něco takového existuje, funguje a že byste to rádi poznali ve své pozitivní i negativní stránce - tak pokud to takto cítíte, tak je tento vzdělávací cyklus určen právě pro vás. Čeká nás 5 dní plných společné práce a objevů. Výuku pojímáme ryze prakticky, formou her, individuálních doporučení a koučinku a formou osobního prožitku. Podmínkou je obrovská důvěra v lektora - průvodce a ve skupinu. Během školy dostanete doporučení na teoretickou literaturu, kterou stojí za to si v souvislosti s tématikou pročíst, ale nenahraditelný je osobní prožitek a praxe. Jedná se doslova o osobní trasformaci a nový pohled na svět.

Obsah kurzu:

Psychologie, psychosomatika - vymezení pojmů, ukázky z praxe, diagnostika psychosomatických příčin emocí a nemocí (individuální i skupinová výuka). Práce s tělem a emocemi -sklony k ukládání negativních věcí na tělo, svalové dysbalance a tělní útvary. Zuby, orgány a části těla a jejich propojení s psychosomatikou. Střevní mikroflóra a její ovlivnění psychosomatiky (a to i autistických a ADHD dětí).

Jungova a Freudova psychologie a ukázky z praxe, Archetypy a vaše zařazení do životních rolí, karmy a osudu, emoce a jejich uložení na těle, struktura osobnosti a sebepoznání. Hledání Stínu - formou hry, Já, personifikace - formou hry. Techniky pro sebepřijetí a odblokování. Mužský a ženský princip.

Systémové a rodinné kruhy, sociální složka psychosomatiky, ovlivnění fyzického těla, duchovního světa a karmy.

Transgenerační přenosy, myšlenkové vzorce, vzory chování, rozklíčování a aplikace do praxe. Vnitřní dítě, vnitřní kritik. Skrytá tvář a Maska - identifikace formou workshopu a hry. Bloky a útvary na těle a jejich význam, odblokování.

Aura, čakry, základní energetické zdroje. Blokace energetických polí. Meridiány, akupunkturní body - individuální ukázky a okamžitá identifikace problémů s orgány/psychikou v praxi. Vliv stravy na psychiku.

 

Termín:

3., 4., 5. a 6.7.2020

Bude probíhat vždy 9.00 - 17.30, přesná adresa bude sdělena přihlášeným. Ubytování v okolí doporučujeme luxusní Hotel Bonato, krásný Verde Montana v Polsku nebo Hotel Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují. Závaznou přihláškou je odeslání zálohy 7000,- na č.u. 6563406001/2010, zbytek platby min. 5 dní před začátkem kurzu opět převodem. Do zprávy pro příjemce uvedte Vaše celé jméno. V případě zájmu je možná osobní schůzka či bližší info přímo u Radky Burdychové (tel. 775 785 219). Noste s sebou pohodlné oblečení - nesedíme jen celý den na židlích, pracujeme s vlastním tělem a prostorem. Vezměte si i pohodlné boty, vyjdeme si na procházky po okolí a navštívíme poutní místo.

Jiné termíny lze zorganizovat i  pro uzavřenou skupinu zájemců. V případě zájmu o dřívější termín pište na info@nutriacademy.cz přímo Radce Burdychové, případně volejte 775 785 219

 

Cena:

14 900,- (je možná sleva na základě spolupráce či doporučení našich spolupracujících terapeutů)

12 900,- - zvýhodněná cena pro absolventy rekvalifikačních kurzů NutriAcademy

Lektor:

Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA.

MVDr. Marta Burdychová

 

Ukončeno Certifikátem