NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Probiotika: on-line kurz s Certifikátem

Garantováno Českou asociací sester

Vzdělávací akce je registrovaná ČAS pod číslem497/2022

Probiotika jsou živé mikroorganismy, které mohou pomoci při prevenci a léčbě některých onemocnění. Probiotika mohou být běžnými lidmi do těla dodávána prostřednictvím potravin, nápojů a doplňků stravy. Dnes je již běžným zvykem doporučovat probiotika jako podpůrnou léčbu např. při léčbě antibiotiky, průjmových onemocnění, kožních problémů apod. Pacienti se leckdy chtějí o této problematice bavit obšírněji. Náš kurz Probiotika je opět formulován jazykem běžného pacienta, člověka, který je třeba i odborně poučen, ale nemá dzravotnické vzdělání a v problematice tápe. Studijní podklady k tomuto kurzu mohou zdravotníkům sloužit jako inspirující materiály pro pacienty a návody pro běžnou kominikaci. Zároveň se určitě i zdravotník dozví pro něj nové informace anebo informace zařazené do širšího kontextu zdravého stravování s novým úhlem pohledu. 

Materiály ke studiu jsou z pera Ing. Radky Burdychové, Ph.D., MBA, Doc. Ing. Daniela Falty, Ph.D., Doc. RNDr. Aleny Španové a MUDr. Magdalény Růžičkové a jsou zpracovány jazykem pacienta – tedy tak, aby je pochopil opravdu každý běžný člověk. Zároveň jsou materiály vhodnou inspirací ke komunikaci s pacienty, především v oblasti prevence.

Vzdělávací akce je registrovaná ČAS pod číslem497/2022

Obsah

  • Anatomie a funkce trávicí soustavy
  • Mikroflóra trávicího traktu člověka
  • Rozdělení probiotických kmenů
  • Potraviny a doplňky stravy s probiotiky
  • Zdravotní přínos probiotik
  • Pitný režim
  • Vhodná vyvážená strava
  • Jakým potravinám se vyhýbat nebo je výrazně omezit s ohledem na zdravý střevní trakt 

 

Cena kurzu

2200,- Kč. Přihlásit se můžete kdykoli ZDE. Studium je ukončeno on-line testem, který lze opakovat 3x. Po úspěšném absolvování testu obdržíte Certifikát. Platbu proveďte na č.u. 6563406001/2010, do zprávy pro příjemce je nutné napsat Vaše celé jméno a datum narození (nebo za koho kurz platíte).

 

Přihlášky

Přihlásit se můžete také na emailu info@nutriacademy.cz. Potřebujeme celé jméno vč. případných titulů (bude na Certifikátu), kontaktní údaje - tel., email. v případě potřeby vystavení faktury uveďte IČ.