NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Rekvalifikační kurz: Poradce pro výživu, Náchod

Nově v roce 2021 nabízíme individuální školení kurzu Poradce pro výživu v blízkosti Náchoda, v rodinném domě v přírodě (je zde i možnost luxusního ubytování v samostatných zahradních apartmánech). Školení probíhá průběžně po celý rok od dubna do září, termíny si domlouváme individuálně. Školení preferujeme ve všední dny, ale lze i víkendy. Pro naplnění podmínek rekvalifikačního školení jsou nutné min. 2 dny presenční výuky, max. rozsah výuky je 5 presenčních dní. Další výuka probíhá distančně (nikoli on-line). Úkoly je možné si plnit průběžně dle vlastního času a potřeby. Kurz končí buď standardní zkouškou nebo Státní zkouškou Výživový poradce (podle současné legislativy mají oba dva "papíry" stejnou hodnotu).

Po domluvě lze školit i skupinu (max. 6 osob) z jednoho pracovního nebo rodinného kolektivu. Je možné i zajistit hlídání dětí s aktivním programem (za příplatek). Ubytování v přírodě u rybníka je možné buď samostatně (2 zahradní domky pro 4 osoby, celkem 5 samostatných pokojů) nebo doporučíme ubytování v přilehlých objektech.

Kurz Darkfield nutriční diagnostik školíme průběžně po celý rok v termínech dle individuální domluvy (možnost domluvy na tel. 775 785 219). Celkem je 4-5 školících dní (na první školení doporučujeme přijet na 3 dny a podom cca za měsíc na zbytek).      V ceně kurzu je nyní i on-line kurz Odkyselení a detoxy v ceně 4500 Kč.


Bližší informace

Školení probíhá v blízkosti Náchoda. Přesný rozpis školení a adresu místa konání upřesníme po přihlášení + popis cesty. Ubytování ani hlídání dětí není zahrnuto v ceně.


Informace o pořadateli kurzu

Všechny kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®


Cena kurzu

Poradce pro výživu: 14 900,- Kč (v ceně je standardní zkouška, výstupem je Osvědčení o rekvalifikaci)

Darkfield nutriční diagnostik: 24 900,- plus DPH

V ceně je drobné občerstvení (ovoce, napečené zdravé mňamky) a pitný režim po celý den. Můžeme zajistit i teplý oběd nebo si něco ugrilovat.


Záloha

Ihned po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit plnou výši kurzovného.

 


 

Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a pero). U kurzu Poradce pro výživu potřebujeme také notebook. Wi-fi je na místě.


 

Doklad o ukončení

Poradce pro výživu: Osvědčení

Darkfield nutriční diagnostik: Certifikát.