NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

 

Charakteristika studijního programu

Obor Life Style kouč, tedy Kouč zdravého životního stylu, je novým dynamicky se rozvíjejícím oborem v zahraničí, především v anglicky mluvících zemích. V Německu a Rakousku má tento obor název Ekotrofologie (Öeckotrophologie).

Tento kurz je teoreticky obsahově stejný jako náš standardní akreditovaný presenční program kurzu Life style kouč, ale studium je vzhledem ke stávající situaci jinak pojato. Studující dostávají edukační materiály, úkoly, metodické listy, návod na průběžné teoretické studium a propracovaný systém úkolů. Protože se studující neúčastní výuky fyzicky, komunikace probíhá emailem, telefonicky, v rámci FB skupiny (je tedy nutné mít založený FB) a přes Whatsapp či ZOOM. Studující si průběžně plní pokyny a domácí úkoly a samozřejmě má možnost učivo průběžně konzultovat. Studium tak lze absolvovat 100% on-line. Studium je ukončeno Certifikátem Life style coach a dalšími certifikáty, z dílčích úseků studia: Certifikátem Odkyselení a detoxy, Certifikátem Psychologická typologie a Certifikáty Sportovní výživa, doplňky stravy a Keto a low carb diety.

Je tu ale ještě druhá možnost. Se studiem lze začít on-line a zúčastnit se fyzicky školení v námi vypsaných presenčních termínech (probíhají převážně o víkendech a státních svátcích v Praze).  Studium je ukončeno Certifikátem Life style coach a Osvědčením o rekvalifikaci Kouč.

Na všech kurzech používáme vlastní edukační materiály, jejichž autorkou je Radka Burdychová. Každý student Life style kouč programu obdrží veškeré informace k programu a metodě Nutrirestart®.

 

Cena:

15 900,- Kč Kurz Life style coach s akreditací MŠMT 100% on-line: v ceně jsou zahrnuty edukační materiály,  výuková videa a konzultace. Dále metodické listy ke koučovacím technikám, on-line koučovací sezení s lektorem, psychosomatické metody a zpětná vazba. V ceně je dále on-line kurz Keto a low carb diety, on-line kurz Odkyselení a detoxy a on-line kurz Psychologická typologie a základy koučování + používání profesionálního nutričního software Fitlinie po celou dobu kurzu. Začínáme každé pololetí. První studijní skupina byla otevřena 15.ledna 2021 a je možné se do ní ještě přidat kdykoli v průběhu ledna/února (standardní studium je 6 měsíců + zkoušky, můžete kdykoli prodloužit). Toto studium je akreditovanérekvalifikační. Výstupem je Osvědčení o rekvalifikaci a Certifikát Life style coach s neomezenou platností. K on-line studiu lze v průběhu roku dokoupit presenční semináře/výuku v preseční skupině.

Další studijní skupina bude otevřena od 1.října 2021 a hlásit se do ní můžete již od června.

 

Pozor akce! Zakoupíte-li kurz v období 13.1.-13.2.2021 máte v ceně kurzového presenční výukový blok Výživa a koučování dětí dne 9., 10. a 11.4. v Praze 

 

Proč zvolit kurz Life style kouč on-line?

 • odpadají náklady na cestování a ubytování a stresy s tím spojené
 • nevadí, když jste nemocní, nepřijdete o informace ani o výuku
 • zpříjemníte si karanténu a domácí izolaci, do osvojování poznatků můžete zapojit rovnou celou rodinu
 • nemusíte řešit hlídání dětí či venčení psa a spoléhat se na někoho z rodiny
 • můžete studovat diskrétně a individuální rychlostí, v pohodlí svého domova
 • můžete studovat při jakémkoli časově náročném zaměstnání či na mateřské nebo v důchodu
 • můžete na sobě pracovat a připravovat se na novou profesi - zaměstnání, které vás bude bavit a ještě budete pomáhat lidem, a to bez vědomí současného zaměstnavatele, závistivého souseda, kolegy nebo nepřejícího člena rodiny
 • není nutné vysokoškolské vzdělání v oboru
 • bez stresu ze zkoušek či ze sociálního kontaktu
 • kvalitní a příjemné vzdělání v oboru u renomované společnosti - největšího hráče na trhu vzdělávání v oblasti zdravého životního stylu v ČR.
 • pro úspěšné absolventy s poctivým přístupem možnost zprostředkování zaměstnání v oboru s osobním doporučením ředitelky společnosti NutriAcademy, s.r.o.
 • možnost dodělat si presenční část studia a získat Osvědčení o rekvalifikaci Kouč

 

Proč ještě?

 • máte chuť na sobě pracovat, začít s osobní transformací, s RESTARTEM  - a rádi byste se naučili něco opravdu praktického, co využijete nejen při práci s lidmi, ale i v osobním životě
 • pročetli jste tunu knih a on-line textů, ale jste spíš zaměřeni na praxi a chcete si metody zažít na vlastní kůži a zažít svoje "AHA" momenty.

 

Jak začít?

Třeba hned:) Stačí vyplnit on-line přihlášku na kurz Lifestyle kouč 100% on-line a o všechno ostatní už se postaráme my. Studium začíná každé pololetí, příští běh začne 1října 2021. Doporučená doba studia je 6 měsíců.  Doba studia ovšem může být i delší, vše je na domluvě. "Přiskočit" můžete i na vlastní žádost v průběhu roku, stačí se domluvit. Pro bližší informace volejte 775 785 219 každý všední den 9.00 - 12.00.