NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

 

Potravinářství - výroba a složení potravin z výživového nadhledu

Potravinářství je důležitou součástí našeho rekvalifikačního kurzu Poradce pro výživu. nyní jej nabízíme i jako ucelený seminář. Ať již pro ty, kteří si chtějí po letech látku zopakovat či se dozvědět něco nového (neboť i poznatky ve výrobě potravin se vyvíjejí a stále na trh přicházejí výrobky nové a nové) nebo pro ty, kteří z jakéhokoli důvodu nikdy potravinářství neměli nestudovali.

Potravinářství je dle našeho názoru ve výživě jedna z nejstěžejnějších oblastí. Možná jste již zažili zmatky ve značení potravin, zmatky v nutričních databázích anebo jste zachytili všelijaké diskuse na internetu. Pojďte si o potravinách poslechnout lektory, kteří pracují v akreditovaných potravinářských laboratořích, lektory, kteří učí o potravinách na vysokých školách a kteří dělají praktickou výživu v poradnách. Vždyť jíme přece všichni a všichni bychom měli znát pravdu, zkušenosti a případně si udělat vlastní názor!

Velmi vhodné pro majitele obchůdků zdravých a speciálních výživ, LÉKAŘE A ZDRAVOTNÍKY, kuchaře a pro všechny zájemce o jídlo, gastronomii, vaření a milovníky kvalitní dobré stravy.

Pro zájemce zprostředkujeme kontakt na nutriční software s kvalitní databází potravin za zvýhodněnou cenu.

Termín:

Brno: 19. a 20.7.2018 ( vždy 9.00 - 16.00)

Praha: 23. a 24.6.2018 (so 9.00 - 17.30, Ne 9.00 - 15.00)

 

Místo konání:

Brno: Palackého třída 158

Praha: Antala Staška 34, Praha 4

 

Cena:

5900,- Kč

3900,-  Kč pro absolventy Nutriacademy

 

Přihlášky a platba:

Přihlášky zasílejte na info@nutriacademy.cz, prosíme o celé jméno vč. případných titulů, celou adresu, telefon a kontaktní email. Informace o platbě vám budou zaslány po přihlášení. Přihlášením souhlasíte s našimi smluvními podmínkami.