NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Rekvalifikační kurz: Poradce pro výživu, Olomouc

Absolventům tohoto kurzu doporučujeme dále kurzy Life style kouč ( pouze Praze) a Školu psychosomatiky (pouze v Praze), kurzy které rozvíjí další osobnostní i profesní potenciál.

Klasická forma studia

Presenční výuka je vždy 9.00 - 16.00 v termíny uvedené v tabulce níže. Další termín bude až v květnu v roce 2020.

Členění výuky Předběžné termíny 2020
1. je možné začít kdykoli po předchozí domluvě, pošleme vám studijní materiály a texty. Oficiální začátek kurzu je 14.4.2020 (první informace a úkoly zasíláme mailem, ještě nikam fyzicky nejezdíte)
2. 1.5. 2020 (tento den je státní svátek) - fyzická účast
3. 2. a 3.5.2020 - fyzická účast
4. 8.5. 2020 (tento den je státní svátek) -fyzická účast
závěrečný den a zkoušky 9. a 10.5.2020, písemná zkouška v odpoledních hodinách (lze i zkouška v pozdějším termínu v Praze) - fyzická účast
5. individuálně vedená praxe + elektronické zpracování úkolů do 30.5.2020

Žádáte-li dotaci přes ÚP, žádost je potřeba podat min. 30 dnů předem


Informace o kurzu

Nutná je 80% docházka, jinak není možné vydat Osvědčení o rekvalifikaci. Další podmínkou je řádně ukončené středoškolské vzdělání maturitou či výučním listem a věk min. 18 let.
 


Informace o pořadateli kurzu

Kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®


Cena kurzu

12 900,- (uvedená cena nezahrnuje stravu ani ubytování)


Záloha

Ihned po odeslání Vaší on-line přihlášky je nutné uhradit zálohu ve výši 7.000,-  nebo plnou výši kurzovného. Pokyny k platbě Vám přijdou ihned po vyplnění on-line přihlášky.


Místo konání

Adresa: Školící prostory Edupol, Fibichova 2, 772 00 Olomouc (hned vedle vlakového a autobusového nádraží, vedle zastávky společnosti Student Agency). Na místě velmi dobře bezplatně zaparkujete.

 

Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a pero) a kalkulačky. Vezměte si prosím s sebou i notebooky - k tvorbě jídelníčků využíváme na kurzu nutriční software. Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení

Závěrečný písemný test.

Otázky do testu dostáváte během kurzu, výběr z otázek je u závěrečné písemné zkoušky. Pro úspěšné složení zkoušek rekvalifikačního kurzu potřebujete 70% správných odpovědí.

Vypracování závěrečné seminární práce.

Váš osobní nutriční plán. Zadání závěrečných prací s Vámi probereme první den kurzu. Během kurzu pod vedením lektorů vypracováváte svůj osobní nutriční plán tak, jak Vás to čeká v praxi.

Pro diagnostiku používáme profi přístroj pro lékařské použití značky Jawon Medical, vyšetření již je v ceně kurzu. Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC. Pro měření svého energetického výdeje můžete použít unikátní pomůcku -pedometr, se kterým se rovněž seznámíte během kurzu.


Poznámka

Tento kurz může být v plné výši uhrazen Úřadem práce. Pro úhradu kurzu tímto způsobem nejprve kontaktujte Váš Úřad práce, pověřený pracovník Úřadu práce za vás platbu vyřídí. Všechny Úřady práce v ČR mají naši nabídku, případně ji lze nalézt na www.eu-dat.cz.
Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen.
Parkování je možné přímo před budovou a je bezplatné.


Osvědčení

Úspěšní absolventi kurzu obdrží Osvědčení Poradce pro výživu, které má neomezenou celostátní platnost. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.