NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Rekvalifikační kurz: Poradce pro výživu, Náchod

Kurz Poradce pro výživu bude v roce 2018 otevřen v Hradci Králové. Kurz Vyšetření kapky krve - Darkfield diagnostika-školíme průběžně po celý rok v termínech dle individuální domluvy (možnost domluvy na tel. 602 862 108 nebo 491 420 383).


Bližší informace

Školení probíhá v Náchodě. Přesný rozpis školení a adresu místa konání upřesníme po přihlášení + popis cesty.


Informace o kurzu

Přestup mezi jednotlivými kurzy není možný, studovat musíte vždy v termínech, na které jste přihlášeni.
Nutná je 80% docházka, jinak není možné vydat Osvědčení o rekvalifikaci ani Certifikát


Informace o pořadateli kurzu

Všechny kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®


Cena kurzu

Poradce pro výživu: 12 900,- Kč

(Uvedené ceny nezahrnují stravu ani ubytování)


Záloha

Ihned po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit zálohu ve výši 7.000,-Kč, nebo plnou výši kurzovného.

 


Ubytování a strava

Hotel Hynek: www.hotel-hynek.cz  (cca 5 min chuze od mista skoleni)
Hotel U Beranka: www.hotel-beranek.cz  (cca 20 min chuze od mista skoleni)
Hotel Vyhlidka: www.vyhlidka.cz (cca 5 min autem)

Co s sebou na kurz Poradce pro výživu?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a pero) a kalkulačky. Bylo by ideální mít s sebou také notebooky, alespoň do dvojice. Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení  Poradce pro výživu

Závěrečný písemný test. Otázky do testu dostáváte během kurzu, výběr z otázek je u závěrečné písemné zkoušky. Pro úspěšné složení zkoušek rekvalifikačního kurzu potřebujete 70% správných odpovědí. Vypracování závěrečné seminární práce. Váš osobní nutriční plán. Zadání závěrečných prací s Vámi probereme první den kurzu. Během kurzu pod vedením lektorů vypracováváte svůj osobní nutriční plán tak, jak Vás to čeká v praxi. Pro diagnostiku používáme profi přístroj pro lékařské použití značky Jawon Medical, vyšetření již je v ceně kurzu. Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC. Pro měření svého energetického výdeje můžete použít unikátní pomůcku -pedometr, se kterým se rovněž seznámíte během kurzu.


Poznámka Poradce pro výživu

Tento kurz může být v plné výši uhrazen Úřadem práce. Pro úhradu kurzu tímto způsobem nejprve kontaktujte Váš Úřad práce, pověřený pracovník Úřadu práce za vás platbu vyřídí. Všechny Úřady práce v ČR mají naši nabídku, případně ji lze nalézt na www.eu-dat.cz.
Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen.
Parkování je možné přímo před budovou a je bezplatné.


Osvědčení

Úspěšní absolventi kurzu obdrží Osvědčení Poradce pro výživu, které má neomezenou celostátní platnost. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.