NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Rekvalifikační kurz: Poradce pro výživu, Kroměříž

Výuka probíhá dle rozpisu v tabulce níže. Kurz je vhodný pro každého, koho zajímá výživa a vyvážený jídelníček z dostupných surovin.

Individuální forma studia

Na tento kurz se stále můžete hlásit, a to prostřednictvím on-line přihlášky zde:

Výukový blok Termíny

1.

listopad 2019 - termín bude navržen po individuální domluvě

2.

prosinec 2019 - leden 2020 - termíny budou stanoveny po individuální domluvě (2 výukové dny)
zkoušky po domluvě (únor či březen)

Absolventům doporučujeme kurzy Life style kouč (v Brně či v Praze) a Školu psychosomatiky (pouze v Praze), kurzy které rozvíjí další osobnostní i profestní potenciál. Zájemci o praxi se mohou v této lokalitě obrátit na naši lektorku a specialistku Michaelu Šandovou, tel. 731 484 222. Pod vedením Míši pořádáme v Kroměříži pravidelná setkání zaměřená na zdravý životní styl a osobnostní rozvoj.


Informace o kurzu

120 školních hodin (kurz je rozdělen na presenční část (vidíte se s lektorem, viz. rozpis v tabulce) a distanční část (studujete doma). Máme vlastní výukové materiály, videa a studijní texty, nemusíte tedy kupovat žádné další knihy nebo pomůcky, vše je součástí ceny kurzu. Nutná je 80% docházka, věk min 18 let a řádně ukončené středoškolské vzdělání maturitou či výučním listem, jinak není možné vydat Osvědčení o rekvalifikaci (ale kurzu se můžete zúčastnit, např. z osobních důvodů). Na kurz se přihlásíte prostřednictvím on-line přihlášky.


Informace o pořadateli kurzu

Kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®


Cena kurzu

12 900,- Kč (uvedená cena nezahrnuje stravu ani ubytování)


Záloha

Ihned po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit zálohu ve výši 7.000,-Kč, nebo plnou výši kurzovného.


Místo konání

Kroměříž, Poliklinika Tovačovského

 

Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a pero) a kalkulačky. Bylo by ideální mít s sebou také notebook. Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení

Závěrečný písemný test.

Otázky do testu dostáváte během kurzu, výběr z otázek je u závěrečné písemné zkoušky. Pro úspěšné složení zkoušek rekvalifikačního kurzu potřebujete 70% správných odpovědí.

Vypracování závěrečné seminární práce.

Váš osobní nutriční plán. Zadání závěrečných prací s Vámi probereme první den kurzu. Během kurzu pod vedením lektorů vypracováváte svůj osobní nutriční plán tak, jak Vás to čeká v praxi.

Pro diagnostiku používáme profi přístroj pro lékařské použití značky Jawon Medical, vyšetření již je v ceně kurzu. Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC. Pro měření svého energetického výdeje můžete použít unikátní pomůcku -pedometr, se kterým se rovněž seznámíte během kurzu.


Poznámka

Kurz si můžete udělat jen tak, sami pro sebe. Rádi vám vystavíme potvrzení o účasti nebo Certifikát. Pokud si děláte kurz sami pro sebe, nemusíte dělat zkoušky.

Tento kurz může být v plné výši uhrazen Úřadem práce. Pro úhradu kurzu tímto způsobem nejprve kontaktujte Váš Úřad práce, pověřený pracovník Úřadu práce za vás platbu vyřídí. Všechny Úřady práce v ČR mají naši nabídku, případně ji lze nalézt na www.eu-dat.cz. Pro posluchače z ÚP jsou zkoušky povinnost a je nutná 100% účast v kurzu.
Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen. Parkování je možné přímo před budovou a je bezplatné.


Osvědčení

Úspěšní absolventi kurzu obdrží Osvědčení Poradce pro výživu, které má neomezenou celostátní platnost. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.