NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Rekvalifikační kurz: Poradce pro výživu, Hradec Králové

Výuka je každý den - viz rozpis v tabulce -  vždy od 9.00 do cca 16.00 a probíhá v Hradci Králové v Kuklenách (viz. níže). Kurz je vhodný pro každého, koho zajímá výživa a vyvážený jídelníček z dostupných surovin a také pro všechny ty, kteří chtějí začlenit výživu do své profesní kvalifikace. Nyní již není možné do kurzu přijmout uchazeče přes ÚP.

Klasická forma studia - letní kurz

Kurz je rozdělen na domácí (distanční) a presenční část - na presenční výuku chodíte dle rozpisu tabulce. Na tento kurz se stále můžete hlásit, a to prostřednictvím on-line přihlášky zde:

Výukový blok Termíny

1.

22. a 23.6. 2019

2.

20. a 21.7.2019

závěrečný den a zkoušky

25.8.2019

 

Výuka je každý den - viz rozpis v tabulce -  vždy od 9.00 do cca 16.00 a probíhá v Hradci Králové v Kuklenách (viz. níže). Kurz je vhodný pro každého, koho zajímá výživa a vyvážený jídelníček z dostupných surovin a také pro všechny ty, kteří chtějí začlenit výživu do své profesní kvalifikace. Deadline přihlášek a oficiální začátek kurzu je 1.11.2019. Žádáte-li dotaci přes ÚP, žádost je nutné podat nejpozději do konce září - nutné je postupovat dle pokynů ZDE:

Klasická forma studia - podzimní kurz

Kurz je rozdělen na domácí (distanční) a presenční část - na presenční výuku chodíte dle rozpisu tabulce. Na tento kurz se stále můžete hlásit, a to prostřednictvím on-line přihlášky zde:

Výukový blok Termíny

1.

14.12.2019

2.

18. a 19.1.2020

3.

8. a 9.2.2020
zkoušky 14.3.2020

 

 

Informace o kurzu

140 školních hodin (vč. domácí přípravy, domácích úkolů, závěrečné práce-osobního nutričního plánu). Nutná je 80% docházka, jinak není možné vydat Osvědčení o rekvalifikaci.


Informace o pořadateli kurzu

Kurz bude probíhat dle akreditace MŠMT ČR č.j. 25643/2016-1/622 ze dne 3.11.2016, jejíž držitelem je NutriAcademy, s.r.o.

Kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®


Cena kurzu

12 900,- Kč (uvedená cena nezahrnuje stravu ani ubytování). Absolvováním tohoto kurzu získáváte řadu finančních výhod a slev při dalším studiu u společnosti NutriAcademy a partnerských škol.


Záloha

Ihned po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit zálohu ve výši 7.000,-Kč, nebo plnou výši kurzovného. Pokyny k platbě obdržíte formou automatického mailu ihned po odeslání elektronické přihlášky.


Místo konání

Středisko ekologické výchovy a etiky Rýchory SEVER
Pražská třída 1/46 (nad budovou školní jídelny)
500 03 Hradec Králové - Kukleny

parkování zdarma v bočních ulicích.

Pro ubytování doporučujeme příjemný rodinný penzion UNO (3 min chůze od místa konání).

 


Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a pero) a kalkulačky. Bylo by ideální mít s sebou také notebooky, alespoň do dvojice. Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení

Závěrečný písemný test. Otázky do testu dostáváte během kurzu, výběr z otázek je u závěrečné písemné zkoušky. Pro úspěšné složení zkoušek rekvalifikačního kurzu potřebujete 70% správných odpovědí. Vypracování závěrečné seminární práce -  Vašeho osobního nutričního plánu. Zadání závěrečných prací s Vámi probereme první den kurzu. Během kurzu pod vedením lektorů vypracováváte svůj osobní nutriční plán tak, jak Vás to čeká v praxi. Pro diagnostiku používáme profi přístroj pro lékařské použití značky Jawon Medical, vyšetření již je v ceně kurzu. Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC. Pro měření svého energetického výdeje můžete použít unikátní pomůcku -pedometr, se kterým se rovněž seznámíte během kurzu.


Poznámka

Tento kurz může být v plné výši uhrazen Úřadem práce. Pro úhradu kurzu tímto způsobem nejprve kontaktujte Váš Úřad práce, pověřený pracovník Úřadu práce za vás platbu vyřídí. Všechny Úřady práce v ČR mají naši nabídku, případně ji lze nalézt na www.eu-dat.cz.
Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen.
Parkování je možné na Velkém náměstí za místní poplatek.


Osvědčení

Úspěšní absolventi kurzu obdrží Osvědčení Poradce pro výživu, které má neomezenou celostátní platnost. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice a členských státech EU. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.