NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Rekvalifikační kurz: Poradce pro výživu, Brno

 

Nový termín: Klasická forma studia - podzimní kurz

Stále se můžete hlásit, a to prostřednictvím on-line přihlášky. Deadline přihlášek je 1.9.2019

Členění výuky Termíny
1. 14. a 15.9.2019: Výuka 9.00 - 16.30
2. 26.,27. a 28.10. 2019: Výuka 9.00 - 16.30 (28.10. je státní svátek)
zkoušky 6.12. 2019 odpoledne (lze i 30.11. v Praze)

Žádáte-li dotaci přes ÚP, žádost je potřeba podat min. 30 dnů předem. Termín zkoušek prosím případně specifikujte v on-line přihlášce v sekci Poznámka

 

Klasická forma studia - letní kurz

Stále se můžete hlásit, a to prostřednictvím on-line přihlášky

Členění výuky Termíny
1. 1.7.2019: oficiální začátek kurzu, zašleme vám studijní materiály a texty mailem (tento den je bez vaší fyzické účasti)
2. 24.7., 25.7.,26.7., 27.7. a 28.7. 2019 (výuka 9.00 - 15.30)
zkoušky 28.7. 2019 odpoledne
3. do 15.8.2019 elektronické odevzdání závěrečné práce

Žádáte-li dotaci přes ÚP, žádost je potřeba podat min. 30 dnů předem. Pro žadatele přes ÚP: důkladně si prosím prostudujte postup ZDE

 

Individuální forma studia

Výuka probíhá podle rozvrhu viz níže v tabulce na adrese Brno, Palackého třída 158. Prezenční termíny studia jsou ryze praktické (diagnostika, provoz výživové poradny, analýza jídelníčku, tvorba jídelníčků pro různé cílové skupiny), posluchač teorii studuje převážně sám v pohodlí domova, dle našich skript a metodických listů. Pokud se hlásíte na tuto formu studia, zavolejte nám nejdříve na 775 785 219. Na kurz se zaregistujete pomocí on-line přihlášky

Výukový blok Termíny
1 je možné začít do 14ti dnů od odeslání příhlášky a platby, emailem pošleme studijní materiály a úkoly
2 26.10.2019 - presenční výuka (úvodní den je možné i v jiném termínu v Kroměříži)
3 27. a 28.10.-presenční výuka
zkoušky 6.12. 2019 odpoledne

 


Informace o kurzu

Nutná je 80% docházka, věk min 18 let a řádně ukončené středoškolské vzdělání maturitou či výučním listem, jinak není možné vydat Osvědčení o rekvalifikaci (ale kurzu se můžete zúčastnit). Kurz je rozdělen na presenční část (vidíte se s lektorem, viz. rozpis v tabulce) a distanční část (studujete doma). Máme vlastní výukové materiály, videa a studijní texty, nemusíte tedy kupovat žádné další knihy nebo pomůcky, vše je součástí ceny kurzu. Klasická forma studia zahrnuje 140 školních hodin (včetně domácích úkolů a domácího samostudia), individuální forma 120 školních hodin (včetně domácích úkolů, samostudia, praxe). Kurz si můžete udělat i jen tak, sami pro sebe, sestavit si jídelníček a naučit se co nakupovat, jak vařit a poradit okruhu své rodiny a známých. V tom případě není potřebné dělat zkoušky - a rádi vám vystavíme potvrzení o účasti. Na kurzy se můžete přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky.


Informace o pořadateli kurzu

Kurz bude probíhat dle akreditace MŠMT ČR 25643/2016-1/622, jejíž držitelem je NutriAcademy, s.r.o. Kurzy jsou pořádány pod národní registrovanou ochranou známkou NutriAcademy - Akademie výživy a sportu®


Cena kurzu

12 900,- Kč (uvedená cena nezahrnuje stravu ani ubytování)


Záloha

Ihned po odeslání Vaší přihlášky je nutné uhradit zálohu ve výši 7.000,-Kč nebo plnou výši kurzovného.


Místo konání

Brno, Kozí 2 (blízko Náměstí Svobody, přímo v centru), prostory jazykové škoyl Correct NEBO Palackého třída 158 (tramvajová zastávka Semilasso).  Místo konání bude sděleno přihlášeným vždy těsně před začátkem kurzu.

 

 

Co s sebou na kurz?

Je nutné vzít si sebou pomůcky na psaní (sešit a propisku) a kalkulačky. Vezměte si také notebook s nainstalovaným nutričním software (software posíláme přihlášeným). Kurz vyžaduje základní počítačové dovednosti (textové editory, email).


Ukončení

Závěrečný písemný test.

Otázky do testu dostáváte během kurzu, výběr z otázek je u závěrečné písemné zkoušky. Pro úspěšné složení zkoušek rekvalifikačního kurzu potřebujete 70% správných odpovědí.

Vypracování závěrečné seminární práce.

Váš osobní nutriční plán. Zadání závěrečných prací s Vámi probereme první den kurzu. Během kurzu pod vedením lektorů vypracováváte svůj osobní nutriční plán tak, jak Vás to čeká v praxi.

Pro diagnostiku používáme profi přístroj pro lékařské použití značky Jawon Medical, vyšetření již je v ceně kurzu. Pro tvorbu práce používáte profi nutriční softvare Fitlinie, který je pro Vás po celou dobu kurzu k dispozici zdarma a máte možnost si jej nainstalovat do svých notebooků či PC.


Poznámka

Tento kurz může být v plné výši uhrazen Úřadem práce. Podívejte se prosím na postup ZDE. 
Do poslucháren mají přístup pouze frekventanti, kteří mají řádně uhrazený účastnický poplatek – účast rodinných příslušníků a domácích mazlíčků je vyloučen.
 


Osvědčení

Úspěšní absolventi kurzu obdrží Osvědčení Poradce pro výživu, které má neomezenou celostátní platnost. Tímto Osvědčením se lze prokazovat i ve Slovenské Republice. Na základě osvědčení může absolvent žádat o živnostenský list pro tuto činnost nebo pracovat jako zaměstnanec - poradce v různých fitness a wellness centrech, prodejnách zdravé výživy, lázeňských zařízeních, prodejnách výživových doplňků apod.