NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

NutriTipy pro metabolické typy

Každý z nás má individuální genetickou výbavu, nutriční historii, krevní skupinu, tělesnou stavbu (fenotyp), pohybovou aktivitu, jinou potřebu živin a tendenci k jejich metabolizaci a každý z nás také inklinuje k jinému typu ukládání škodlivin, usazenin a hlenů ve svém těle. A také má každý z nás jiné nastavení psychiky, své mentální bloky a vzorce chování. Přesto se dají lidé rozdělit do jakýchci škatulek, vykazujících podobné vlastnosti fyzické, psychické i emocionální. A to jsou metabolické typy.

Velké rozdíly v lidech, a přeci některé společné znaky,  pozorujeme již dlouho u našich klientů, podstupujících očistné kúry, řízené odkyselení těla a emoční odkyselení. Zanešený organismus je typický snížením aktivity některých enzymů. Škodlivé usazeniny brání správnému toku živin do buněk a odvádění zplodin z buněk - to se u lidí projevuje různým způsobem; někteří lidé reagují kožními typy projevů (alergie, akné, lupénka), někteří ztrátou tělesných zásob minerálních látek (ztráta vlasů, lámavé nehty, špatné zuby, osteoporóza, kloubní potíže), někteří zaškrcením metabolismu, kumulací vody (otoky, edémy), váznoucí lymfou a přibýváním na váze. Obrovský rozdíl v metabolismu živin a vylučování škodlivin je také mezi mužem a ženou, a to nejen díky pohlavním hormonům. V rámci semináře bude diagnostikován Váš osobní metabolický typ. V ceně semináře jsou i konkrétní recepty a jídelníčky pro jednotlivé metabolické typy.


Program:

  • Metabolické typy podle krevních skupin, ajurvédy, DNA
  • Metabolické typy podle teorie "odkyselení"
  • zdravotní a emocionální problémy jednotlivých metabolických typů
  • zásady tvorby jídelníčku/doporučení potravin pro jednotlivé metabolické typy
  • zásady pro odblokování/koučování pro jednotlivé metabolické typy
  • fytoterapie a naturopatie pro jednotlivé metabolické typy


Termín

Praha: 26.10.2019, 9.00 - 16.00

Cena

4 000,- Kč pro veřejnost

3500,- Kč pro absolventy NutriAcademy

Přihlášky:

Přihlásit se můžete odesláním závazné přihlášky na náš email - zašlete prosím vaše celé jméno vč. případných titulů (pro správné vystavení Certifikátu), svoje fakturační údaje a telefonický kontakt. Do 5ti pracovních dnů vám budou odeslány pokyny k platbě nebo faktura. Přihlášením na kurz souhlasíte s našimi Smluvními podmínkami.


Místo konání

Brno: Palackého třída 158 (u Semilassa)

Praha: Antala Staška 34 (5 min chůze od metra C Budějovická)


MapaLektor

Ing. Radka Burdychová, Ph.D.