NutriAcademys.r.o.

Akademie výživy a sportu

Specialista na keto a low carb stravování

Odborný program kurzu

 • Keto a low carb stravování - vymezení pojmů, jak dlouho být/nebýt na tomto typu stravování, krevní testy, inzulinová rezistence, objektivní monitoring
 • fyzické/metabolické typy vhodné pro keto a low carb stravování
 • paleo a které typy lidi k ní inklinují a proč
 • Pro koho keto a low carb NENÍ
 • Keto a low carb ve fitness - jak dobře a rychle shodit tuk na břiše
 • sacharidové nuly, vlny a superkompenzace ve fitness
 • komerční keto a low carb diety - máte-li zkušenost s jakoukoli touto dietou, přineste ji s sebou, přineste doporučovaný jídelníček, ukážeme si co ano a co ne, jak na dietě dlouho být, jak dobře přejít zase na "normální způsob stravování)
 • krátkodobé i dlouhodobé negativní aspekty (příhody z praxe) keto a low carb stravování, tělesné projevy a komplikace
 • přehled vhodných potravin
 • praktická tvorba jídelníčku (ze surovin a z potravin, ne z doplňků stravy a komerčních nápojů)
 • v případě osobního zájmu - tvorba jídelníčku z jakékoli komerční keto diety + možnosti rozšíření

Cena kurzu

3500,- Kč pro absolventy NutriAcademy

4000,- Kč pro všechny ostatní


Přihláška

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím emailu, do něhož prosím uveďte svoje kontaktní údaje (celé jméno, adresu, telefon) a kopii dosaženého vzdělání v oboru (viz níže), instrukce k platbě Vám budou zaslány. Email: info@nutriacademy.cz (nebo tel. 775 785 219). Přihlášením do kurzu souhlasíte s našimi Smluvními podmínkami a Ochranou osobních údajů.

Datum a místo konání

23.- 24.3. 2019, Praha, v těsné blízkosti metra C Pražského povstání

23.3.: 9.30 - 10.00 registrace účastníků, 10:00 - 18.00 odborný program (60 min pauza na oběd a drobné přestávky na občerstvení - malé občerstvení na místě zajištěno). Program se může i protahovat dle potřeb skupiny.

24.3.: 9.00 - 12.00 -dobrovolná účast mimo odborný program semináře, Radka Burdychová se bude věnovat zodpovězení osobních dotazů, případně zopakování/ukotvení poznatků nebo individuálním potřebám účastníků (individuální programy založené na keto/low carb/paleo přístupu, správný přístup, propočty, cenové plánování, apod.)

V ceně semináře je profesionální nutriční software Fitlinie (s omezenou platností pro právě tento seminář), který obsahuje širokou databázi potravin, rozdělených na jednotlivé živiny tak, abychom s ním mohli tvořit skvělé keto/low carb/paloe jídelníčky a naučili se to.  Každý účastník semináře obdrží software předem + výukové video k tomuto software.  ZVLÁŠTNÍ BONUS PRO ÚČASTNÍKY SEMINÁŘE: přístup do FB skupiny s keto a low carb recepty, podle kterých zvládne vařit/připravovat jídlo opravdu každý - v rámci FB skupiny i informační servis.

OBSAZENO

Lektor

Radka Burdychová

Ukončeno Certifikátem s neomezenou platností.

 

Kurz je určen pouze pro specialisty na výživu, kteří v minulosti absolvovali AKREDITOVANÝ kurz Poradce pro výživu, nebo pro trenéry s AKREDITOVANÝM kurzem, pro zdravotníky s min. středoškolským vzděláním s maturitou, lékaře a vysokoškoláky z oboru výživa/potravinářství. Vzdělání je nutno doložit kopií dokladu o příslušném vzdělání při odeslání přihlášky. Kurz není určen pro laiky.